Dolandırıcı Turkcell İnternet hızımı yavaşlatıyor

kayra42

Femtopat
Daha fazla  
Turkcell'in 25MB'lik paketini kullanıyorum. Lan kablosuyla internete bağlanıyorum. Turkcell bana 9MB'lik internet veriyor. Sinirlenip Turkcell'i arıyorum. İnternetinizi güncelliyoruz deyip aç kapa yaptırıyorlar. İnternetim 25mbe çıkıyor. 1 gün geçiyor. İnternetim tekrar 9MB oluyor. Yine sinirlenip Turkcell'i arıyorum. Yine güncelliyorlar. Yine 25'e çıkıyor. 1 gün geçiyor. İnternetim tekrar 9Mbps düşüyor.

Bazı yerlerde çekmese kullanılacak gibi değil.
Ne fiyatı uygun ne de kampanayaları. TMSF eline geçtikten sonra daha rezil oldu bence.

Turkcell'in 25MB'lik paketini kullanıyorum. Lan kablosuyla internete bağlanıyorum. Turkcell bana 9MB'lik internet veriyor. Sinirlenip Turkcell'i arıyorum. İnternetinizi güncelliyoruz deyip aç kapa yaptırıyorlar. İnternetim 25mbe çıkıyor. 1 gün geçiyor. İnternetim tekrar 9MB oluyor. Yine sinirlenip Turkcell'i arıyorum. Yine güncelliyorlar. Yine 25'e çıkıyor. 1 gün geçiyor. İnternetim tekrar 9Mbps düşüyor.
Video çekip tüketici haklarına başvur dostum.

Tahütünüz yok ise TurkNet'e geçip rahatlayın bence.

Taahhütsüz paketi yok ne yazık ki. Ve şöyle bir bilgi vereyim size; normalde süresi belirsiz veya 1 yıldan uzun süreli taahhütleri cezai bedel ödemeksizin fesh etme hakkına sahibiz. Fakat bu hakkın yer aldığı kanunun altında şöyle bir şey de yazıyor:
Servis sağlayıcı taahhütname imzalandığı için müşteriye herhangi bir indirim, ücretsiz hizmet (modem, aktivasyon vs.) sağladıysa, müşteri taahhütname imzaladığı için aldığı bu tüm indirim ve hizmet bedelini servis sağlayıcıya geri ödemek zorundadır. Ve ne ilginçtir ki Superonline'da aynı paketin taahhütsüz fiyatı 284 TL. Taahhüt dahilinde 119 TL. Bu da caydığınız takdirde kalan her ay için 165 TL olan aldığınız indirimi geri ödemeniz demek. Dediğim gibi ücretsiz hizmetleri de ödemeniz gerekiyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı