Dolandırıldım ne yapacağım?

dopan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba oyun içinde 200 TL'lik harcama yaptım (X kişisinden) ve paramı verdiğim halde oyun içi itemleri vermedi "ilk gün 20-30 dk işim var" dedi tamam dedim, 2. gün "abim hastalandı hastaneye gidiyoruz" dedi tamam dedim ama mesaj yazmama rağmen ortadan kaybolunca sinirim attı ve CİMER'e şikayette bulundum. CİMER işe yaramaz ise nereden şikayet edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim git şikayetçi ol. İban elinde, parayı çekerken ATM'ye yakalanacak, her türlü bulunur. Gidip hakkını ara.

Bu da benim başımdan geçenler.

Karakola git diyenler kendisi dolandırılsa gitmez aga polis güler oyunda dolandılırdığını duysa ciddiyim.
Çoluk çocuk yorum yapmasın lütfen, polis görevini yapmak zorunda. Gülünecek de bir durum yok.

Kardeşim git şikayetçi ol. İban elinde, parayı çekerken ATM'ye yakalanacak, her türlü bulunur. Gidip hakkını ara.

Çoluk çocuk yorum yapmasın lütfen, polis görevini yapmak zorunda. Gülünecek de bir durum yok.
Sayın büyük egoist adama isteyerek para atıyorsun bir şeyin karşılığında olduğunu nasıl ispatlayacaksın acaba?

Dolandırıldığını nasıl kanıtlayacak hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı