Dolandırıldım ne yapacağım?

Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Orasını bilemem Hocam hiç denemedim valla. Bi ara denersem adalet sarayındaki deneyimlerimi sizlerle seve seve paylaşırım👍.
İnşallah başınıza gelmez. Ama bu şahıs o parayı kabul ettiyse her türlü sebepsiz zenginleşme suçunu işlemiş olur. Hukuk önünde dolandırıcı sıfatı taşır taşımaz o ayrı ama her türlü çözülür gibi geliyor bana bu işler.

dako121

Picopat
Daha fazla  
İnşallah başınıza gelmez. Ama bu şahıs o parayı kabul ettiyse her türlü sebepsiz zenginleşme suçunu işlemiş olur. Hukuk önünde dolandırıcı sıfatı taşır taşımaz o ayrı ama her türlü çözülür gibi geliyor bana bu işler.

Karşıdaki adam oyun içinde verdim itemi hala bana niye vermedin diye mesaj atmaya devam etti derse ne olacak? Minecraft'ın kaynak kodlarını mı isteyecekler?

Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Karşıdaki adam oyun içinde verdim itemi hala bana niye vermedin diye mesaj atmaya devam etti derse ne olacak? Minecraft'ın kaynak kodlarını mı isteyecekler?
Verdiğini onun kanıtlaması gerek 🤭 Beyanda bulunan o.

Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Peki konu sahibi nasıl kanıtlayacak vermediğini?
Telefonundan discordu açıp konuşmaları delil göstermesi yeterli olacaktır. Bu senaryoda konuşmaları inkar edebilir. Ya da en temizi ben parayı yanlış göndermişim der parasını uğraşmadan alır. Ceremesini dolandırıcı çeker. Çünkü paranın karşılığını verdiğini zaten kanıtlayamaz 😁

Sigmayberk

Picopat
Daha fazla  
Telefonundan Discord'u açıp konuşmaları delil göstermesi yeterli olacaktır. Bu senaryoda konuşmaları inkar edebilir. Ya da en temizi ben parayı yanlış göndermişim der parasını uğraşmadan alır. Ceremesini dolandırıcı çeker. Çünkü paranın karşılığını verdiğini zaten kanıtlayamaz 😁

Hocam Discord'u açıp konuşmaları gösterirse hiçbir şeye faydası olmayacaktır. Yukarıda anlatmıştım ama 😞

Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hocam Discord'u açıp konuşmaları gösterirse hiçbir şeye faydası olmayacaktır. Yukarıda anlatmıştım ama 😞
Ben de konuşmaları inkar edebileceğini belirttim zaten.

dako121

Picopat
Daha fazla  
Telefonundan Discord'u açıp konuşmaları delil göstermesi yeterli olacaktır. Bu senaryoda konuşmaları inkar edebilir. Ya da en temizi ben parayı yanlış göndermişim der parasını uğraşmadan alır. Ceremesini dolandırıcı çeker. Çünkü paranın karşılığını verdiğini zaten kanıtlayamaz 😁

En temizi yanlış göndermeden parayı almak, adam itiraz ederse de konu sahibi o Discord hesabını kullanan ben değilim der olur biter nasıl olsa Discord veri vermiyormuş.

Yukarı