Dolap Satıcısı Ürünü İade Etmemi İstiyor

Beni engellemiş ve yorumlarımı silmiş :) Silsin bakalım sabah müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ne diyecek onlara.
Dolap sizi desteklemiyor mu? Yasal olarak dolap uğraşsın işte. Dolap iptal ederse kuponu falan verir zaten.

Daha kargolamamışsa kendisi iptal edebiliyor. Satıcı puanı kırılmasın diye yapıyodur. Siz iptal edince zaten kuponu geri veriyor. İkinci el satış platformu sonuçta göndermek zorunda değil.

Kaç TL ödediysen, o miktar olduğu gibi geri iade edilir ve komisyon kesilmez. Dolap uygulamasında, satıcı kafasına göre iptal edebiliyor. Hatta sebep olarak ise "Satmaktan Vazgeçtim" adı altında rahatlıkla iptal edebiliyor. İade et, hiç uğraşma bu tarz karakteri bozuk insanlarla.

'Alıcı İade Etmemi İstedi :(' notuyla iade etmiş. Allaha havale ediyorum kendisini...
Hocam hep böyle şeyler sizin başınıza geliyor. :(
Sinirden öyle bir güldüm ki...

Ben senin yerinde olsam bir daha bu aşağılık uygulamayı kullanmam.
Uygulamada şimdilik bir suç yok. Yarın satıcının gerçek yüzünü müşteri temsilcisine anlatıp kupon isteyeceğim. Bakalım artık hayırlısı.

Uygulamada şimdilik bir suç yok. Yarın satıcının gerçek yüzünü müşteri temsilcisine anlatıp kupon isteyeceğim. Bakalım artık hayırlısı.

Nasıl yok? Bu aşağılık uygulamanın elinden ürünü geri alma gibi bir şey yapması kabul edilemez. Birde koskoca Trendyol'un olacak. Rezil...

Yeni konular

Geri
Yukarı