Dolap ürün iadesi

Abdullah97

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir PS3 almıştım ürün 1 kol ile geldi ancak kol bozuk sürekli sapıtıyor bir de iade talep ettim adam da kabul etmedi itiraz ediyordu. Ben denedim de gönderdim diye neyse görüntülü arayıp hallettik adam kabul etti iadeyi şimdi iade edip kargo ile göndersem para hemen gelir mi geri yoksa ürün adama ulaşana kadar bekleyecek miyim?

Ürün adama ulaşıncaya kadar bekleyeceksin. Adam ürün ulaşınca iadeyi reddebilir. Bu durumda da Dolap uyuşmazlık konusunda devreye girecek muhtemelen. Süreç az veya çok her türlü uzun sürecek sizn için.

Son düzenleme:
Satıcıya ürün teslim edildikten, birkaç gün içerisinde hesabına aktarırlar. Daha öncede birçok kişiye önerdim sana da öneriyorum. Bu tarz elektronik cihazları vs, gidip kendiniz test etmeden almayın. Herkes iyi niyetli olmayabiliyor, üç kuruş için takla atmaya yer arıyor herkes artık.

Satıcıya ürün teslim edildikten, birkaç gün içerisinde hesabına aktarırlar. Daha önce de birçok kişiye önerdim sana da öneriyorum. Bu tarz elektronik cihazları vs, gidip kendiniz test etmeden almayın. Herkes iyi niyetli olmayabiliyor, üç kuruş için takla atmaya yer arıyor herkes artık.

Ürün adama ulaşıncaya kadar bekleyeceksin. Adam ürün ulaşınca iadeyi reddebilir. Bu durumda da dolap uyuşmazlık konusunda devreye girecek muhtemelen. Süreç az veya çok her türlü uzun sürecek sizn için.

Ürün adama ulaşacak daha sonra para 7 gün içerisinde hesabına geçecek, tahminimce 3-4 gün içinde paran sende olur.

Ürünü iade talebini yeniden yapacağım da fotoğraf istiyor gamepad sağlam ama yukarıda yazdığım gibi sapıtıyor sürekli farklı şekilde hareket ediyor ben bunu fotoğrafla nasıl göstereceğim?

Geri
Yukarı