Dolap ürün iadesi

Abdullah97

Picopat
Katılım
15 Eylül 2021
Mesajlar
106
Merhaba, ben bir PS3 almıştım ürün 1 kol ile geldi ancak kol bozuk sürekli sapıtıyor bir de iade talep ettim adam da kabul etmedi itiraz ediyordu. Ben denedim de gönderdim diye neyse görüntülü arayıp hallettik adam kabul etti iadeyi şimdi iade edip kargo ile göndersem para hemen gelir mi geri yoksa ürün adama ulaşana kadar bekleyecek miyim?
 

fenerlimühendis

Hectopat
Katılım
23 Temmuz 2019
Mesajlar
7.428
Makaleler
6
Çözümler
22
Ürün adama ulaşıncaya kadar bekleyeceksin. Adam ürün ulaşınca iadeyi reddebilir. Bu durumda da Dolap uyuşmazlık konusunda devreye girecek muhtemelen. Süreç az veya çok her türlü uzun sürecek sizn için.
 
Son düzenleme:

201189

Hectopat
Katılım
9 Şubat 2018
Mesajlar
1.083
Çözümler
4
Satıcıya ürün teslim edildikten, birkaç gün içerisinde hesabına aktarırlar. Daha öncede birçok kişiye önerdim sana da öneriyorum. Bu tarz elektronik cihazları vs, gidip kendiniz test etmeden almayın. Herkes iyi niyetli olmayabiliyor, üç kuruş için takla atmaya yer arıyor herkes artık.
 
KS
KS
A

Abdullah97

Picopat
Katılım
15 Eylül 2021
Mesajlar
106
Satıcıya ürün teslim edildikten, birkaç gün içerisinde hesabına aktarırlar. Daha önce de birçok kişiye önerdim sana da öneriyorum. Bu tarz elektronik cihazları vs, gidip kendiniz test etmeden almayın. Herkes iyi niyetli olmayabiliyor, üç kuruş için takla atmaya yer arıyor herkes artık.

Ürün adama ulaşıncaya kadar bekleyeceksin. Adam ürün ulaşınca iadeyi reddebilir. Bu durumda da dolap uyuşmazlık konusunda devreye girecek muhtemelen. Süreç az veya çok her türlü uzun sürecek sizn için.

Ürün adama ulaşacak daha sonra para 7 gün içerisinde hesabına geçecek, tahminimce 3-4 gün içinde paran sende olur.

Ürünü iade talebini yeniden yapacağım da fotoğraf istiyor gamepad sağlam ama yukarıda yazdığım gibi sapıtıyor sürekli farklı şekilde hareket ediyor ben bunu fotoğrafla nasıl göstereceğim?
 

Yeni konular

Yukarı