Dolap uygulamasından bilgisayar satın alınır mı?

SHAPE

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba "Dolap" uygulaması üzerinden bilgisayar satın almayı düşünüyorum, kasanın tüm detaylarını, özelliklerini aldım fakat satıcı farklı özelliklerde bir kasa gönderse vesaire bunu kanıtlayabilir miyim? Daha önce bu şekilde satın alan kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba "dolap" uygulaması üzerinden bilgisayar satın almayı düşünüyorum, kasanın tüm detaylarını, özelliklerini aldım fakat satıcı farklı özelliklerde bir kasa gönderse vesaire bunu kanıtlayabilir miyim? Daha önce bu şekilde satın alan kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Elden almanı tavsiye ederim hem test etme şansın olur yani riske atmaya gerek yok.

Önermiyorum. dolaptan alacağın en teknoloji içerikli şey bilgisayar resimli tişört olsun :D şaka bir yana görmeden denemeden alma,kargoda zarar görürse adam da ben sağlam gönderdim der elinde kalır.Sıfır pc parçası alabilirsin ama.bir sıkıntı yaşamazsın kolay kolay 3 pc topladım hepsi internetten sıfır parça satın alarak geldi ve topladım

Merhaba "dolap" uygulaması üzerinden bilgisayar satın almayı düşünüyorum, kasanın tüm detaylarını, özelliklerini aldım fakat satıcı farklı özelliklerde bir kasa gönderse vesaire bunu kanıtlayabilir miyim? Daha önce bu şekilde satın alan kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Hocam dediğiniz özellik Sahibinden'in param güvende özelliğinde var. Onu kullanmak yerine neden Dolap'ı seçtiniz?

Dolap uygulamasına pek hakim değilim fakat elden ve görerek alma şansın varsa çok daha iyi olacaktır. Yoksa farklı bir platform üzerinden sistem araman daha mantıklı geldi.

Hocam dediğiniz özellik Sahibinden'in param güvende özelliğinde var. Onu kullanmak yerine neden Dolap'ı seçtiniz?
İlan orada vermiş kendisi, testlerini bilgisayara bağlanıp bizzat kendim yaptım bir sıkıntı çıkmadı.
Dolap adı üstünde kıyafet almak/satmak için satıcı neden bilgisayar satıyor ve siz neden Dolap'dan alıyorsunuz?
Sadece kıyafet değil her tür ürün satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı