Dolap'ta ekran kartı satılır mı?

mertutux

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhaba, dolap üzerinden ekran kartı ilanı koymuştum (Letgo'da da var, Sahibinden'de T.C. fotoğrafı istediğinden oraya koymadım.) Ve bir iki hafta geçti. Geçtiğimiz 2 günde daha önce hiç satışı ve alışı olmayan, sadece maille doğrulanmış 3 hesaptan teklif geldi. Sizce bu hesaplara veya dolaptaki herhangi bir hesaba satarsam sorun çıkar mı? Verirsem vermeden önce video çekeceğim bir sıkıntı vs. olmadığına dair, yine de çıkma ihtimali var mı?

Vallahi hocam dolap bana çok güvenli gelmiyor. Kabul ederlerse Sahibinden Param güvende ile yapabilirsiniz. Biraz komisyon alıyor ama neticede güvenceli oluyor ben dolaba güvenemiyorum.

Bu dediğinizi yaparsanız sıkıntı çıkma ihtimalini azaltırsınız.
Daha önceden sıkıntı yaşayanlar olmuş. Dediğiniz gibi bunu yaparsam sıkıntı çıkmaz büyük ihtimal ama kargoya verdikten sonra iade ederse ürün onda kalıyormuş sanırım, daha önce sorun yaşayanlar böyle yaşamış. Öyle birşey olursa mahkeme falan uğraşmak zor olur. Buradan alacak olsa elden vermek en iyisi ama..

Vallahi hocam dolap bana çok güvenli gelmiyor. Kabul ederlerse Sahibinden Param güvende ile yapabilirsiniz. Biraz komisyon alıyor ama neticede güvenceli oluyor ben dolaba güvenemiyorum.
Sahibinden TC fotosu istiyor. Başka bir yolu yok mu sahibinden’de TCsiz satmanın, en azından istese bile fotoğrafsız bir şekilde yazamıyor muyuz?

Daha önceden sıkıntı yaşayanlar olmuş. Dediğiniz gibi bunu yaparsam sıkıntı çıkmaz büyük ihtimal ama kargoya verdikten sonra iade ederse ürün onda kalıyormuş sanırım, daha önce sorun yaşayanlar böyle yaşamış. Öyle bir şey olursa mahkeme falan uğraşmak zor olur. Buradan alacak olsa elden vermek en iyisi ama.

Sahibinden T.C. fotosu istiyor. Başka bir yolu yok mu Sahibinden'de TCsiz satmanın, en azından istese bile fotoğrafsız bir şekilde yazamıyor muyuz?

Vallahi hocam bilmiyorum ama neden T.C. eklemiyorsunuz ki? Bana kalsa hiç uğraşmam dolaptır sahibinden param güvendene falan, koyarım Letgo'ya sahibindene adresim şu şu ortak noktada buluşalım halledelim olur. Ama illa yapacağım diyorsanız da sahibindenden şaşmayın derim

Vallahi hocam bilmiyorum ama neden T.C. eklemiyorsunuz ki? Bana kalsa hiç uğraşmam dolaptır sahibinden param güvendene falan, koyarım Letgo'ya sahibindene adresim şu şu ortak noktada buluşalım halledelim olur. Ama illa yapacağım diyorsanız da sahibindenden şaşmayın derim
Fotoğraf olmasa eklerim de, neden fotoğraf istiyor ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı