Dolar 13,46 TL ve Euro 15,20 TL Oldu

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 479
  • Görüntüleme 28B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ulan gidip 4,500$ dolar aldım dolar 12,50 ye düştü seviniyim mi üzülüyüm mü bilemedim 😅 Yarım saat önce 13,7 dolar nasıl 12,5 ye düştü anlamadım demek ki beni bekliyormuş😅
Kötü şans. Merkez bankası müdahale etti o yüzden düştü şu anda. Açıklama yaptılar.

1638352510179.png

MB bakanını değiştirmeleri yakındır :D

Ulan gidip 4, 500$ dolar aldım dolar 12,50 ye düştü seviniyim mi üzülüyüm mü bilemedim 😅 yarım saat önce 13,7 dolar nasıl 12,5 ye düştü anlamadım demek ki beni bekliyormuş😅

Bende gr altın 564TL iken 8gr altın aldım aldıktan sonra gr altın 530'a kadar düştü 2-3 haftadan sonra yavaş yavaş altın yükseldi şu an 722-770 arasında gidip geliyor kısacası kaybetmezsin dolar yine yükselir.

Bende gr altın 564TL iken 8gr altın aldım aldıktan sonra gr altın 530'a kadar düştü 2-3 haftadan sonra yavaş yavaş altın yükseldi şu an 722-770 arasında gidip geliyor kısacası kaybetmezsin dolar yine yükselir.
Sabır olayı hocam bu yatırımlarda insan ülkesinin bu halini görünce üzülüyor umarım toparlarlar.

Vallahi nisana kadar faizi %0'a düşürüp toparlamayı başarırlarsa başarırlar başaramazlarsa sonumuz hayra alamet değil.

Vallahi nisana kadar faizi %0'a düşürüp toparlamayı başarırlarsa başarırlar başaramazlarsa sonumuz hayra alamet değil.
Hâlâ başarmalarını beklemek biraz akıl dışı yaklaşım oluyor.
Müdahale ediyoruz dediler. Sözde müdahale ile bir saat içinde birilerini zengin ettiler. Cumhurbaşkanı koltukta olduğu sürece hiçbir şey başaramayacaklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı