Dolar ₺18.08

Bir şey diyeceğim neyi bekliyorsunuz 17.9 17.5ken bir şey olmuyor insanlar umurunda değil ama 18 olunca ses çıkarıyorlar 3 4 geçse bile acayip şeyler olması gerekirdi ama insanlar 17.5 da bir şey demiyor 18 de diyor ha 17 ha 18 aynı neredeyse ve sonumuz çok kötüye gidiyor ben bu yıl bitmeden 20'yi geçeceğini düşünüyorum.

Tek sorun 17.9'dan 17.5'e düşerken fiyat değişmiyor ama döviz 1 kuruş artsa bile bu ürünlere zam geliyor ve eğer ki 3-4 liralık büyük bir düşüş olmaz ise de fiyatlar kolay kolay ucuzlamıyor ama hızlı artıyor peki neden tabii bu fiyatlara etki eden bir sürü şey var tabii ama biz hem hükümet hem halk olarak açız beni yanlış anlamayın ben bizim alım fazla gücümüz ekonomimiz iyi veya para biririmiz değerli demek istemiyorum değişen kur yüzünden piyasaya güven kalmıyor herkes zaten artacak diye yüksek satıyor fiyat düşe bile düzgün bir etki etmiyor...

Şaşıran var mı bilmem fakat üzülen bizler ve yıkılan gelecek hayalleri :)
Hocam 6 TL olduğunda battık diyordum, 10TL oldu kesin battık dedim 18TL'ye kadar çıktı işimiz iş. Eşşek bile aynı çukura iki kere düşmez başarısız olup olup tekrar aynı şeyi deneyerek başarılı olmayı beklemek aptallıktan başka bir şey değil.

Hocam 6 TL olduğunda battık diyordum, 10TL oldu kesin battık dedim 18TL'ye kadar çıktı işimiz iş. Eşek bile aynı çukura iki kere düşmez başarısız olup olup tekrar aynı şeyi deneyerek başarılı olmayı beklemek aptallıktan başka bir şey değil.

Her şeye rağmen hayat yaşamaya değer sanırım, o değil de şu zamandan sonra ülke çok kötüye sardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki video hiçbir siyası gönderme veya siyasi eylem içermemektedir.

Her şeye rağmen hayat yaşamaya değer sanırım, o değil de şu zamandan sonra ülke çok kötüye sardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yukarıdaki video hiçbir siyası gönderme veya siyasi eylem içermemektedir.

İnsanlar artık umursamıyor neredeyse herkes olan her şeye alışmış kimsenin umurunda değil ve herkes başka birinin ona yardım etmesini bekliyor kaçan şanşlı kalan şanssız bazılarının umudu kalmamış bu ülkeden zaten bir tarafında yobaz gerici bir insan bir tarafında umursamadan konuşan mayhoş o kişi bir tarafda her lafa atlayan bir insan bir tarafta bir şeyleri düzeltmeye çalışan birileri ve oturup hiçbir şeyden umutu kalmayan çoğunluğu genç olan öbür insanlar. Bu ülkede bir sürü sorun var ama en kötü olanı ise bir insanın birini sırf düşünceleeri yüzünden öldürebilmesi veya linçleyebilmesi ana sorun burada yatıyor zaten böyle bir kitleyi istediğin şekilde kontrol edebilirsin...

Yeni konular

Geri
Yukarı