Dolar 9.33 TL olmuş, ne düşünüyorsunuz?

Muhteşem tespit. Ama ab hiçbir zaman bize vizesiz seyahat izin vermez, vermemeli de. Ben ab sokaklarında kadınları taciz eden tipler görmek istemiyorum. Belli bir testten geçenlere olabilir ancak.

Haklısınız. Sözde ülke Müslüman. Sen yaşantında Müslüman olmadıktan sonra olsan neye yarar.
Ülkece geri kafalı ve cahil bir toplum olduk çıktık. AB'yi hayal olarak görüyorum ben şahsen. Kim alabilir ki böyle bir ülkeyi zaten. Bu tarz bir halk olduğu sürece bırak Türkiye'yi hiçbir ülke gelişemez.

Adamların düşürmek gibi bir niyeti yok. Artık çok geç olmadan uyanın. Çevrenizdeki herkesin gözünü açın yoksa daha beter günler yakındır.

Böyle boş boş oturursak tabii artar üretim yok fabrikalara yatırım yok ama kendilerine lüks hayat var takmıyorlar o yüzden.

Amerikanın tek lafıyla dolar 1 lira artabiliyor. AKP gitsede bu dolar krizi ancak Amerika ile anlaşılarak çözülür bence.

Hiçbir şey düşünmeme gerek yok. Ağzı açlıktan kokanlar düşünmüyorsa ben de düşünmüyorum.

Daha da artacaktır umarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı