Dolar 9.45, Euro 11 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
0 atmak ne işe yarıyor?
Binlerce kez yapılmış "espriyi" tekrar tekrar yazarak komik olduklarını sanıp muhalif olduklarını düşünmüş oluyorlar. Ayrıca güzel beğeni alınabilir, bu kafada olan çok kişi var.

Anlık artar sonra top limit olduğuna inanıldığı zaman dövizler bozulur ve biraz düşer gibime geliyor. Ama bu normal şartlar altında. Şu an normal hiçbir şart yok dünyada ve Türkiye'de.
Ucu ucuna aldım laptopu vallahi :D

Erdoğan'ın 'al keyif çayı iç' dediği yurttaş: AKP üyesiyim, kırıldım

Takma kafana.
Al keyif çayı iç.

Faizin inmesi iyi bir şey değil mi? Kısa vadede kur yükselir fakat uzun vadede düşer diye biliyorum.

Halk zaten fakir yaşamaya adapte olmuş durumda. Temelli indirdin gitsin.
Bu şartlarda değil. Uzun vadede Türk Lirası'nın yok olması anlamına geliyor. 2-3 ay sonra cebinden %10-15, yıl sonuna doğru %20-30 arasına varan paranın uçmasını ifade ediyor.

Merkez Bankası faizi %16’ya indirdi. Dolar ve Euro bir anda fırladı; sizce sene sonu 10 olur mu? Bence olur.
Uçurumun kenarında fakir bir ülke...

@mustafakaplan 1050Ti ile 10 yıl idare etme durumu yorumunuz sanırım gerçek oluyor...

Son düzenleme:
Binlerce kez yapılmış "espriyi" tekrar tekrar yazarak komik olduklarını sanıp muhalif olduklarını düşünmüş oluyorlar. Ayrıca güzel beğeni alınabilir, bu kafada olan çok kişi var.

Herkes binlerece kez yaptı diye yaptım zaten (!) he bide üff beğeni yağcak bee olley

Son faiz kararları beni çileden çıkarttı. Enflasyon kaç ki sen faizi' indiriyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı