Dolar 9,50 TL, Euro 11 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kılıçdaroğlu'nun kesinlikle aday olacağını düşünen hiçkimseyi görmemiştim daha önce.

İlk kez beni görmüş olabilirsin ama bence kesin aday olacak sence de son günlerde yaptığı açıklamalar ve davranışlarıyla belli olmuyor mu? Bence bariz belli ediyor.

Çok haklısın fakat oy verebileceğimiz bir aday yok ortada açıkçası benim için öyle örneğin Kemal bey aday olmak istiyor ki %100 eminim adaylığını koyacak. Fakat kendisi bana samimi gelmiyor.
İşte anlatmak istediğim bu. Bizim suçumuz dediğim kafalardan biri de bu kafa. Kardeşim şuan bir sürü her görüşe hitap eden güzel adaylar var ve hepsi şuan ki durumdan çok çok daha iyi yönetir ülkeyi. Kemal bey aday olur olmaz bilemem. Daha başa da gelmedi neyi samimi gelmiyor anlamadım. Bir muhalefet lideri napabilir ki şuan ki sistemde zaten. Bence de o aday olmamalı ama vaziyetten kurtulmak için her şekilde parti fark etmeden cumhur dışında oy vermeliyiz.

Üretmeyip tüketmeye, ekonomiyi bilmeyenleri(genel olarak işi yapmayı bilmeyenleri) ekonomi bakanı yapmaya devam edelim. Bakalım ne zaman birisi çıkıp buna "Dur!" diyecek?

Aslında Dolar artmıyor, TL değer kaybediyor. Çıktığı kapı aynı ama TL'nin değer kazanmasını sağlamak, Dolar'ın değerini düşürmekten bin kat daha kolay ama bizim ülke alışmış hazırdan yemeye.

• Beğen
İfadeler: LTX
Bir insan neden ısrarla aynı (başarısız) politikayı uygular arkadaş? Bu ısrar neden?
Denedin işte her seferinde elimizde kaldı.. Hâla faiz sebep enflasyon sonuçtur mantığı güdüyor.. Geçen hatta Çarşamba gece çıkarttığı kararname ile aldığı üç kelle ile zaten TL'ye güveni sarstın, bugünde para politikası kurulundan (çıkarttığı) faiz indirimleri tüyü diktiler. Göz göre göre hanehalkını bitiriyorsun..

İlk kez beni görmüş olabilirsin ama bence kesin aday olacak sence de son günlerde yaptığı açıklamalar ve davranışlarıyla belli olmuyor mu? Bence bariz belli ediyor.
Bir dönem yandaş medyayı oyalamak adına öne sürüldü, olay bundan ibaret. Hem kendisi aday olsa bile İYİ Parti buna izin vermez ki bir sonraki seçimde büyük olasılıkla CHP'ye yetişecek ya da onu geçecek bir oyuncudan bahsediyoruz. Bir sonraki Cumhurbaşkanını yalnız İYİ Parti'nin belirlediği aday yapmak olur bunun sonucu.

İşte anlatmak istediğim bu. Bizim suçumuz dediğim kafalardan biri de bu kafa. Kardeşim şu an bir sürü her görüşe hitap eden güzel adaylar var ve hepsi şu anki durumdan çok çok daha iyi yönetir ülkeyi. Kemal bey aday olur olmaz bilemem. Daha başa da gelmedi neyi samimi gelmiyor anlamadım. Bir muhalefet lideri ne yapabilir ki şu anki sistemde zaten. Bence de o aday olmamalı ama vaziyetten kurtulmak için her şekilde cumhur dışında oy vermeliyiz.

Sana Akp'ye mi oy ver diyorum. Cumhur dışında çok vermek istiyorsan hdp ( maalum terör örgütüne ) ver o zaman. Kemal beyin geçmişte yaptığı ve şu anda yaptığı açıklamalar bana samimi gelmiyor. Herkesin kendi görüşü. Ayrıca akşener aday olsaydı verirdim sorgulamadan.
Bir dönem yandaş medyayı oyalamak adına öne sürüldü, olay bundan ibaret. Hem kendisi aday olsa bile İYİ Parti buna izin vermez ki bir sonraki seçimde büyük olasılıkla CHP'ye yetişecek ya da onu geçecek bir oyuncudan bahsediyoruz. Bir sonraki Cumhurbaşkanını yalnız İYİ Parti'nin belirlediği aday yapmak olur bunun sonucu.
Hayırlısı olsun,Kim aday oluyorsa olsun diyeceğim artık. Ama tabiki umarım dediğiniz gibi Kemal bey aday olmaz ki ben kazanacağına pek fırsat vermiyorum kendisinin.

Son düzenleme:
Sana Akp'ye mi oy ver diyorum. Cumhur dışında çok vermek istiyorsan hdp ( maalum terör örgütüne ) ver o zaman. Kemal beyin geçmişte yaptığı ve şu anda yaptığı açıklamalar bana samimi gelmiyor. Herkesin kendi görüşü ayrıca akşener aday olsaydı verirdim sorgulamadan.
Valla sen istediğini yap özgür demokratik bir ülkedeyiz. Ben sorgulamadan millet ittifakının adayına oy vereceğim. Millet vekilinde de İyi partiye vereceğim. Her şekilde Cumhur'a vermekten veya boş atmaktan iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı