Dolar alım satımı için güvenilir uygulama önerisi

Üstat aklında ise mesela 32/33 dolar aldım 450TL'ye bunun ne kadarını kesiyor satış fiyatları alıştan ne kadar düşük müsait ise bilgilendirebilir misin?
Alım-Satım fiyatları değişkenlik gösterebiliyor piyasanın hareketliliğine göre. Kesin bir şey diyemeyiz o yüzden. Mesela bu sıralar piyasa çok dengesiz olduğu için bazen makas payı düşükken, bazen çok açılabiliyor. Ben eskiden ziraat kullandım, arkadaşım vakıf kullanıyordu. Karşılatırma yaptığımızda o an ING daha az makas payı vardı.

Sadece yatırım amaçlı istiyorsan kripto para borsaları çünkü bankalardan alırsan mesela bu gün baktığım da garanti bankası 13.90 küsürden doları sana satıyorken banka senden geri alırken 13.40 küsürden alıyor.
Ama kripto para borsalarında değeri 1 dolara sabit olan USDT, BUSD gibi kripto paralarda alış ve satış kuru diye iki ayrı bir şey yok. Komisyon tabii ki alıyorlar yanlışım yoksa 1000 de 1 oranı binancede yerli borsalarda belki daha azdır komisyon oranı.

Sadece yatırım amaçlı istiyorsan kripto para borsaları çünkü bankalardan alırsan mesela bu gün baktığım da garanti bankası 13.90 küsürden doları sana satıyorken banka senden geri alırken 13.40 küsürden alıyor.
Ama kripto para borsalarında değeri 1 dolara sabit olan USDT, BUSD gibi kripto paralarda alış ve satış kuru diye iki ayrı bir şey yok. Komisyon tabii ki alıyorlar yanlışım yoksa 1000 de 1 oranı binancede yerli borsalarda belki daha azdır komisyon oranı.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı