Dolar eski seviyelerine dönüyor, çok ani sıçradı!

Hocam mizah, şaka, latife ve mübalağa tarzı şeyler yapıyoruz, ciddiye almayın.

Hocam siz öyle diyorsunuz ama bazıları gerçekten söylüyor ama belirttiğiniz için teşekkür ederim.
Güven 1 kere sarıldı mı toparlanması zor olur...

Maalesef bağlantısı var. Yatırımcılar o isimden pek hoşlanmıyor. Bu çok şeyi değiştirir...
Hocam onun nedeni türkiyeyi güçlü ülke yaptırmamak.
Hepsi ameriganın oyunları 😂😂😂

@16roky16 ismini bile yazmak istemiyorum o kadar gereksiz biri. Dünya pandemide diye ülke yönetimi durmuyor. O zaman Almanya'da pandemide orada niye her şey hala ucuz? O şahısın ekonomi yönetme gibi bir bilgisi yok. Son açıklamalarına bakarsan anlarsın.

Biz dolarla falan uğraşmıyoruz. İstersek düşürürüz diye söyledi. Ve istifa etti birkaç gün sonra.

@16roky16 ismini bile yazmak istemiyorum o kadar gereksiz biri. Dünya pandemide diye ülke yönetimi durmuyor. O zaman Almanya'da pandemide orada niye her şey hala ucuz? O şahısın ekonomi yönetme gibi bir bilgisi yok. Son açıklamalarına bakarsan anlarsın.

Biz dolarla falan uğraşmıyoruz. İstersek düşürürüz diye söyledi. Ve istifa etti birkaç gün sonra.
Adamım be ❤️.

Hocam, siz geçin de konuşalım o zaman. Her şeye bir şey bulmaya çalışıyorsunuz.
Sonra size bir şey dedindiğinde de hemen 1 günlük geçici kısıtlama, 9 kere kısıtlama yedim sadece 1-2 kelimeyi yanlış yazdım diye. 😡😡😤😤

Arkadaşlar yok berat albayrakın adı geçti arttı falan demeyin.
Sizce adamla mı alakalı şu korona döneminde siz geçin hükümete ve görün.

Hocam haklısınız her suç hükümete atılmamalı da, sıkıntı şu ki cidden Sayın Berat Albayrak'ın ismi geçince birden seviyeler değişiyor. Arka planda belki iyi işler yapmıştır onu bilemeyiz ama halk gözünde maalesef düştü. Tabi sadece Albayrak değil Amerika'nın faizleri de var bu işin içinde.
Bunun olacağını herkes biliyordu neden bu kadar şaşırdınız anlamadım gitti.

7,40'lara kadar çıktığına şaşırdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı