Dolar geri yükselir mi?

Yahu yeter kardeşim, açmayın şöyle konular artık. Yatırım tavsiyesi için olsa bile bu bir suç, yapmayın Allah aşkına ya.

Umalım ki yükselmesin, nereden bilelim biz? Kahin değiliz burada canım! Gerçekten sıkmaya başladı bu tür konular.

Kişisel görüşüm yükseleceği yönünde, tavsiye değildir.

Mevcut durumda doların daha yukarıya çıkacağını düşünmüyorum(yatırım tavsiyesi değildir). MB faiz artırmaya başladı ufak ufak. Ayrıca yeni bakanımız Lütfi HandOne abimizin yeni planlarını yarın yapacağı açıklamada göreceğiz. Bayağı iddialı konuşuyor. Umalım ki yerine getirir.

Dolar bana yükselir gibi geliyor. Aurıca her dolar vb. konunun altına "yahu yeter" yazanlar sıkılmadınız mı? Kimse sizi zorlamıyor, her konuya mesaj atmak zorunda değilsiniz.
Gelen konu ve mesajların en az 4 tanesi bu türden olunca ister istemez insan sıkılıyor, ne yapalım?

Burası banka değil, teknoloji platformu. Burada ekonomistler yok, kimse ne olup olmayacağını bilemez. Ayrıca ben ilk defa yazdım böyle bir şey.

130 milyar dolar harcayarak düşüremedikleri doları halkın 13 milyar dolar bozdurmasıyla mı 7.7 seviyesinde tutucaklar? Güldürmeyin beni. :D Hızlı inen daha hızlı çıkar, unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı