Dolar geri yükselir mi?

Gelen konu ve mesajların en az 4 tanesi bu türden olunca ister istemez insan sıkılıyor, ne yapalım?

Burası banka değil, teknoloji platformu. Burada ekonomistler yok, kimse ne olup olmayacağını bilemez. Ayrıca ben ilk defa yazdım böyle bir şey.

Teknoloji forumu ve teknolojide dolar kuru ile doğrudan alakalı. Ayrıca forumun bir kategorisi. Döviz, yatırım kategorisinde teknoloji mi konuları mı açılsın?

Teknoloji forumu ve teknoloji de dolar kuru ile doğrudan alakalı. Ayrıca forumun bir kategorisi. Döviz, yatırım kategorisinde teknoloji mi konuları mı açılsın?
Öyle bir şey demedim, element uydurmayınız efenim. Sadece bu konuların her gün en az 2 kez açılmasından bıktım, burama kadar geldi artık.

Ayrıca yazım kuralları bilginiz ile anlama bilginiz doğru orantıda sanırım.

Hep beraber susalım artık, konu dışına yeterince çıktık. 1 gün yemek istemiyorum.

Ekonomist var ise çıksın konuşsun, eğer olsaydı haberim olurdu merak etmeyin. :)

Ayrıca benim söylediğim lafı tırnak içinde yazdığınızdan dolayı üstüme alındım.

İnsanların kesin olarak bilemeyecekleri konular açmak biraz garip. Fikir alma diyeceğim de o zaman da yatırım tavsiyesi oluyor. Yani çıkılmaz bir girdap. Bu sebepten daha cevap verilesi, daha akla mantığa yatkın konular açmak ve sorular sormak gerek.

Burası yatırım tavsiyesi verilmelik bir yer de benim mi haberim yok?

Neyse, susuyorum. Konu dışına çıkmayalım.
İyi günler hocam :) .

Gelen konu ve mesajların en az 4 tanesi bu türden olunca ister istemez insan sıkılıyor, ne yapalım?

Burası banka değil, teknoloji platformu. Burada ekonomistler yok, kimse ne olup olmayacağını bilemez. Ayrıca ben ilk defa yazdım böyle bir şey.

Dostum önce bir konun hangi başlıkta açıldığına bakarsan sevinirim kimse size her konuya cevap yazacaksınız demiyor.

Dostum, önce bir konun hangi başlıkta açıldığına bakarsan sevinirim. Kimse size her konuya cevap yazacaksınız demiyor.
Anasayfamda 50 tane dolar konusu görmekten bıktım.

4 mesajı olan arkadaş gelmiş bana kızgın atıyor. :D Daha 2 haftalık üyeler ve hiçbir şeyden haberleri yok. Küçümsemek için söylemiyorum, uzun süredir burada olsalardı anlarlardı benim dilimden. :)

Ben kisa vadede faiz olayi ve RTE'nin aciklamalariyla piyasaya verdiği güven dolayisiyla düşeceğini düşerek dolar yatırımımı bozdurdum. Ekonomistlerden gelen kısa vadelik yorumlar da bu sekilde.

Kısa vadedeki dususu gördükten sonra tekrar alıp bu sefer daha ivmeli yükselmesini bekleyecegim.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı