Dolar kuru hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajının ya da kaç konu dışının olması bu foruma katılma sebebini değiştirmez.Bir de bunları belirtince kendinizi birşey sanmanıza gülüyorum.😀 İyi günler kanka.
Kendimi bir şey sanmıyorum. Sadece konu dışına ara sıra girdiğimi söylüyorum. Senin konu dışı dışında mesajın yok. İyi günler.

Kendimi bir şey sanmıyorum. Sadece konu dışına ara sıra girdiğimi söylüyorum. Senin konu dışı dışında mesajın yok. İyi günler.
Yazdığın cevapta mesaj sayından da bahsetmişsin. Konu dışında mesajımın olup olmaması benim sorunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığın cevapta mesaj sayından da bahsetmişsin. Konu dışında mesajımın olup olmaması benim sorunum. İkile kanka.
Burası bir forum ve insanlar bilgi almak,vermek ve eğlenmek için giriyor. Daha yeni katılmışsınız ve insanlara ''ikile'' gibi kelimeler kullanıyorsunuz. Biraz garip geldi açıkcası.

Takmıyorsan sohbeti başlatmayacaktın reis. Üslubumdan anlaman gerekirdi. Hitap şeklime takılman da asıl yazdıklarıma cevap verememenden. Mutlu günler.
Burası bir forum ve insanlar bilgi almak,vermek ve eğlenmek için giriyor. Daha yeni katılmışsınız ve insanlara ''ikile'' gibi kelimeler kullanıyorsunuz. Biraz garip geldi açıkcası.
İlginizi çekmeyen başlıklara gelip de boş konuşmayı devam ettirdiğiniz için bence böyle üslupları hak ediyorsunuz. Daha yeni katılmamla da alakası olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı