Dolar kuru hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arjantin,Uruguay gibi doların 100 liraya falan çıkacağını düşünüyorum.Önü açık çünkü.Karşı hamle de yok.Kurun etkilemediğini düşünen bir yönetim var.

Agresif davrandığımı düşünmen senin düşüncen. Saçma sapan konu açtığımı iddia etmen senin bakış açın. Bakış açın kimsenin umurunda değil. O yüzden boş konuşmaktansa başlıktan çekilebilirsin.

Yazık diyorum ve gidiyorum. Foruma dolar için katılmış arkadaş. İlk konusu dolar:D

Yazık diyorum ve gidiyorum. Foruma dolar için katılmış arkadaş. İlk konusu

Yazık diyorum ve gidiyorum. Foruma dolar için katılmış arkadaş. İlk konusu dolar:D
Al işte kskskskkdk. Arkadaş ilk konumun dolar olduğunu iddia etmiş. İşine gelmeyen başlıklara gelip yazman da senin bu foruma katılma sebebin oluyor.Şimdi gidebilirsin.😏

Al işte kskskskkdk. Arkadaş ilk konumun dolar olduğunu iddia etmiş. İşine gelmeyen başlıklara gelip yazman da senin bu foruma katılma sebebin oluyor. Şimdi gidebilirsin.😏

Kaç mesajım var bak ve kaçta kaçı konu dışında ona da bir bak derim. Bilmeden konuşma. Teknik destek kısmında %80'i.

Kaç mesajım var bak ve kaçta kaçı konu dışında ona da bir bak derim. Bilmeden konuşma. Teknik destek kısmında %80'

Kaç mesajım var bak ve kaçta kaçı konu dışında ona da bir bak derim. Bilmeden konuşma. Teknik destek kısmında %80'i.
Mesajının ya da kaç konu dışının olması bu foruma katılma sebebini değiştirmez.Bir de bunları belirtince kendinizi birşey sanmanıza gülüyorum.😀 İyi günler kanka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı