Dolar kuru hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi konuşunca hain ilan ediliyoruz. Burada hem gereken yerlerin savurganlığı hem ekonominin kötü yönetilmesinden dolayı şu anki yaşanan problemler var. Benim 2 sene önce 600'e aldığım monitör neden şu an 1k? Neden yeni çıkan PS5 neden çok lüks?

Aslında dolardan ziyade olaya bu açıdan bakıyorum:

Untitled-1.jpg

Kötü maalesef. Lakin düşüncelerimiz öğrenmek için açtığınız konuların ekonomiye herhangi bir faydası bulunmuyor bilginize.
Zaten o çok değerli(!) yorumunun ekonomiye bir katkısı olmayacağını bildiğim için konuları açıyorum. İlgini çekmiyorsa konu başlığına değerli yorumunu katmazsın. İyi günler.

Ben de dolar arttığında ne zaman konu açılacak diyordum. Yine beğeni kasma konusu.
Arkadaş ilk konusu olarak dolar konusu açmış.
Hiçbir şey düşünmüyorum.

Bunlar daha iyi günlerimiz. Şu son 4-5 günde 40 kuruşluk artış piyasaya yansımadı bile. Teknolojik aletlerin çoğu düşük kurdan alındığı için yurtdışından almaya kalkarsanız daha pahalıya geliyor. Şöyle 1-2 hafta içinde temel gıdalara ve elektronik aletlere sağlam bir şekilde yansıyacak. En basitinden sıvı yağlar 1 ay içinde 3-4 kere zam yedi.
Hocam peki kur sizce en yüksek kaçı görür?

Ben de dolar arttığında ne zaman konu açılacak diyordum. Yine beğeni kasma konusu.
Arkadaş ilk konusu olarak dolar konusu açmış.
Hiçbir şey düşünmüyorum.
Kanka o zaman konu başlığından sıyrıl. Hiçbir düşüncen yoksa. Burada gelip ülkeyi kurtarmıyoruz. Konu başlıklarıyla fikir alışverişi yapıyoruz. O yüzden senin ilgini çeken başlıklara doğru yol al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı