Dolar nasıl düşer?

KS
KS
SIR_INDO_SCARF

SIR_INDO_SCARF

Hectopat
Bahsettiği şey çok geride olduğumuz kim gelirse gelsin 2 yılda toparlanamayacağımız fakat yeni isimlere yönelmek önemli yılardır berbat muhalefet ve berbat iktidar yüzünden bu halde ülke.

Bu güne kadar hep zaten iktidar suçlandığını görüyorum hep. Eski dönemden şimdiki döneme kadar. Hiç mi iyi bir şey yapmadı bu iktidarlar.

Tremonster

Kilopat
Makaleler
1
Yer
KNOWHERE
Yeni isimlere yönelmek önemli yılardır berbat muhalefet ve berbat iktidar yüzünden bu halde ülke.
Her zaman mükemmel adaya oy vereceksiniz diye bir şey yok, öyle bir aday da çıkamaz zaten. Takım değil bu. İcraata bakacaksın, sevmediysen zaten bir sonraki seçimde güle güle diyebilirsin. Ama bunu anlamıyor insanımız.

Bu güne kadar hep zaten iktidar suçlandığını görüyorum hep. Eski dönemden şimdiki döneme kadar. Hiç mi iyi bir şey yapmadı bu iktidarlar.
Hep kendilerine çalıştılar. Seçmen de biatçı olunca güzel şeyler olmadı. Ya da en azından kötü şeyler, güzel şeylerin bin beteri oldu.

tahaarslanhan

Picopat
Yer
Gondor
Her zaman mükemmel adaya oy vereceksiniz diye bir şey yok, öyle bir aday da çıkamaz zaten. Takım değil bu. İcraata bakacaksın, sevmediysen zaten bir sonraki seçimde güle güle diyebilirsin. Ama bunu anlamıyor insanımız.

Hocam mükemmel aday aramıyoruz ama yeni aday arıyoruz muhalefet ve iktidarın ne olduğu ortada yeni isimlere yönelmek lazım.

Kehriban

Picopat
Ben konuda belirttim mevcut hükümet giderse gibi şeyler söylemeyelim lütfen.
Aslında merak ettiğim şey şu. Mesela bir şirket mesela tsmc gibi şirketler Türkiye'de fabrika açacağım ve devlet buna destek veriyor şeklinde bir şeyler olduğunda TL değeri artabilir mi?

Faiz haram olduğu için düşürülmüyor sevgili dostum. Neden düşürüldüğü açıklandı. Kimse faiz haram o yüzden düşürüyoruz da demedi.
Ülke yöneticisi dinine bağlı birisi dinimizdede faiz haram olarak kabul ediliyor.
Faiz haram olduğu için düşürülmüyor sevgili dostum. Neden düşürüldüğü açıklandı. Kimse faiz haram o yüzden düşürüyoruz da demedi.
1638979571836.png

KS
KS
SIR_INDO_SCARF

SIR_INDO_SCARF

Hectopat

Dediğinize katılıyorum ama şu şekilde katılıyorum. Ben parti tutmuyorum ama başımızdakiler bugüne kadar başımızda olmasaydı iyi işler anlamında bu noktada olmazdık. Yani şu anki hükümetten tek iyi gördüğüm şey işi yapması en azından. Hizmet görevini en azından iyi yapıyorlar. Bu konuda çoğu kişide aynı görüşte olacağını düşünüyorum. Ama ekonomi konusunda tam olarak iyi değil. Kendim koydum kuralı ama biraz kontrollü almaktan sorun olmaz herhalde.

Başımızda kiler gidince yerine gelecek kim olabilir ve geldiğinde neler yapabilir. Bu konuda konuşalım biraz. Çünkü gördüm ki dolar yükselmesine engel olmak için ekonomi yönetimi önemli. Ama bunu bütün kızı karıyla ele almalıyız bence. Konu buraya ufaktan evrilebilir. Ama tartışma istemiyorum son defa söyleyeyim.

Yukarı