Dolar Severler Döviz Kurları Düşsün İstiyor Musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bir gün yeni çıkan Amerikan malı olan ayfonu kullanmayın. Birazcık vatan sevgisi olsa sizler de zaten bunları düşünürsünüz ara sıra. Saygılar.

Şaka gibi bir itham. Yaptığınız resmen hakaret! İphone satın alan insanların, size göre "Birazcik bile vatan sevgisi" yok mu? Siz Nokia 3310 mu kullanıyorsunuz? Problemi çözülmüş cillop gibi bir telefonunuzun olduğu çıkarımını yapıyorum şu konudan.

iPhone 6S iOS 10 Kamera Donma Sorunu

Hayır, "İphone almayın, birazcık vatan sevginiz olsa siz de anlarsınız dediklerimi." diyorsunuz da, siz sanki farklı bir şey yapıyorsunuz. Bu kurduğunuz cümle ne kadar saçma bile olsa sizin kurmaya hakkınız yok. 3310 kullanan birisi kursa daha iyi olur.

Bir şeyleri tartışacaksanız önünüze geleni hain etmeden tartışın.

Ayrıca doların, yastık altındaki birikim ile düzeleceği yok.

Siz hiç, "Dolarlarınızı bozdurun" diyenlerin dolarlarını bozdurduklarını duydunuz mu? Ben duymadım.

Siz hiç, "Dolarlarınızı bozdurun" denildiğinde doların düştüğünü gördünüz mü? Ben görmedim. Bugüne kadar 35-40 defa denildi ancak en son, "Dolarlarınızı bozdurun" denilmeden önce dolar 2 TL daha az bir fiyata sahipti. Şu anda 5.75 TL olmuş durumda.

Siz hiç, "Dolarlarınızı TL'ye çevirin" denildiğinde ve halk, dolarlarını yaktığında ya da TL'ye çevirdiğinde piyasada dolar olduğunu gördünüz mü? Ben görmedim. Acaba bozdurulan bu dolarları kim satın alıyor? Bunları düşününün bence.

Artık buradaki gençlerin 3.000 TL'lik, 4.000 TL'lik yıllardır hayalini kurduğu bilgisayar toplama çabalarını eleştirip, onlara hain diyeceğinize, öldükten sonra çok paraya sahip olacağımızı söyleyip, 1.500.000 $'lık arabalara binenleri eleştirin.

Son düzenleme:
An itibariyle dolar 6 barajını da aştı, sonumuz hayrola!

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı