Dolar Yükselir mi, Düşer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence 2.70leri görür. Ama dolar bu sürpriz yapıp birden 3 liraya da vurabilir :)

Ben öyle düşünmüyorum kac aydır diyolar 3,10 bilmem ne ama sanmıyorum bence bunu kimse bilemez boşuna konu acmısım hakkıustann dedigide dogru olabilir ama dolar düşecektir buna inanıyorum.

Bu tür konuları boşuna açmayın gülünç duruma düşüyorsunuz. Çok saçma bu konular. Kapının önüne gök taşı düşecek mi demeye benziyor. Artık sormayın bu tür saçma şeyleri.
Bence komik duruma düşen sensin. Bu konuyu araştıran ekonomiciler var olan bitenleri önceden tahmin edebiliyorlar. Onların yaptığı için gülünç bir durum mu?

Bence komik duruma düşen sensin. Bu konuyu araştıran ekonomiciler var olan bitenleri önceden tahmin edebiliyorlar. Onların yaptığı için gülünç bir durum mu?
Kimsenin avukatı değilim ama, burası bir ekonomi forumu mu peki ? Teknoloji forumu ve kimsenin sallamasyon tahmin dışında mantıklı bir tahmin yapabileceğini düşünmüyorum, varsa da öyle biri ekonomiyi takip eden biridir.

Kimsenin avukatı değilim ama, burası bir ekonomi forumu mu peki ? Teknoloji forumu ve kimsenin sallamasyon tahmin dışında mantıklı bir tahmin yapabileceğini düşünmüyorum, varsa da öyle biri ekonomiyi takip eden biridir.
Farkında isen konu ''konu dışı'' bölümünde açılmış. Yani ekonomi veya teknoloji forumu olması fark etmiyor.

Şimdi dolar 2,86 civarında dolaşıyor.
Bahsi geçen "Ekosiyaset" adlı mantığa bağlı yaşadığımız için gündemdeki siyaseti takip etmemiz gerekiyor meselabir bakan konuştuğunda yada bir iç olay yani terör gibi olaylar doları tavana çıkaran bir etkenlerdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı