Dolara yatırım yapılmalı mı?

Doların ani ve büyük bir düşüş yaşaması için kıyamet kopması lazım bence. Onun için en güvenilir yatırımlardan biri olduğunu düşünüyorum. Doların aşırı büyük iniş yaptığı hiç görülmemiştir.
YTD.
Görülmemiş midir ? 7 Kasım 2020'de dolar 8.52'ye kadar çıktı ama Şubat 2021'de 6.99'a kadar düştü. 2018 yazında gene aynısı oldu. Tabi 8.60'dan 5 Tl'ye düşecektir demiyorum, ama kriz dönemlerinden sonra bir toparlanma her zaman söz konusu. 8'e yaklaşacağına inanıyorum. Şu an için al sat yapmak belki mantıklı olabilir ama uzun vadede zarar ettirebilir. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir, ekonomi uzmanı da değilim. Bu zaman kadar gözlemlediklerimi yazdım.

Doların ani ve büyük bir düşüş yaşaması için kıyamet kopması lazım bence. Onun için en güvenilir yatırımlardan biri olduğunu düşünüyorum. Doların aşırı büyük iniş yaptığı hiç görülmemiştir.
YTD.
Berat Albayrak istfia etmeden önce bir miktar kıymetli maden alımı yapmıştım. İstifa sonrası çakıldı ve son 2 aya kadar iyi gidiyordu TL adına. Böyle büyük konuşmamak lazım.

Berat Albayrak istfia etmeden önce bir miktar kıymetli maden alımı yapmıştım. İstifa sonrası çakıldı ve son 2 aya kadar iyi gidiyordu TL adına. Böyle büyük konuşmamak lazım.
Bu büyük bir çakılış değil. Gayet normal bir seviyede her gün gıdım gıdım düştü ve tekrardan yükseldi. Çakılışın anlamını bilmiyorsunuz galiba.

Geri
Yukarı