Doların 10 TL olmasını bekliyoruz

Dış ülkeler bizi istedikleri gibi ekonomik krize sokabiliyor. Bunlara karşı bir şey yapamayız.
Kimsenin bizi bir şeye soktuğu falan yok. Tamamiyle Erdoğan'ın yönetimsel beceriksizliği ve başarısızlığı. Başkanlık sisteminden önce bana yetki verin bakın nasıl olacak faiz şu bu dedi, yetki verildi ne oldu, fiyasko. Çünkü kendisinde ne bunca şeyi yönetecek bilgi var ne de beceri.

Konuda hâlâ dış güçler diyenler var, bu millet gerçekten akıllanmaz. Tüketim ülkesi konumundayken ben dedim oldu politikasının sonuçlarının tarihte onlarca örneği var, okumazlar. Ülke yönetenlerin kararları sanki kişisel hayatlarındaki gibi politikadan habersiz aldıkları gerçeğini umursamalar. Serbest piyasa nedir bilmezler. Cari açık nedir bilmezler. Enflasyon nedir bilmezler. Faiz neden oluşur bilmezler. Dahası reel enflasyonu umursamadan faiz düşürmenin sonuçlarının ne olduğunu da her gün daha da fakirleşerek görürler. Bunlara rağmen bunları araştırmazlar, dış güçler dış güçler dış güçler diye dolaşırlar.

Biraz da iç güçlerinize bakın. Bu kafayla başınıza gelenler az bile.

Kimsenin bizi bir şeye soktuğu falan yok. Tamamiyle Erdoğan'ın yönetimsel beceriksizliği ve başarısızlığı. Başkanlık sisteminden önce bana yetki verin bakın nasıl olacak faiz şu bu dedi, yetki verildi ne oldu, fiyasko. Çünkü kendisinde ne bunca şeyi yönetecek bilgi var ne de beceri.
Mansur ya da Ekrem yönetsin değil mi İstanbul'u batıranlar?

Mansur ya da Ekrem yönetsin değil mi? İstanbul'u batıranlar...
Bir organ olay yerini çoktan terk etmiş diyeceğim, terk eden şeyin ne olduğunu söylersem bu kadar haklı olduğum konuda bile ban yiyeceğim için bir şey diyemiyorum.

Türkçe öğren önce, sonra seni çoktan terk etmiş olan organını geri kazan. Ondan sonra seni ciddiye alalım.

Ben Pentagon'u öne sürüyorum zaten başımızda kim olursa olsun Türkiye'yi bitirmeye çalışıyorlardı ama önceden kukla cumhurbaşkanları vardı ama Erdoğan da direkt Türkiye'yi bitirmeye calisiyorlar. Amacım Erdoğan'ı korumak değil fakat gördüğüm kadarıyla Erdoğan dahil hiçbir parti bu durumu kurtaramaz şekilde.

Ben Pentagon'u öne sürüyorum zaten başımızda kim olursa olsun Türkiye'yi bitirmeye çalışıyorlardı ama önceden kukla cumhurbaşkanları vardı ama Erdoğan da direkt Türkiye'yi bitirmeye calisiyorlar. Amacım Erdoğan'ı korumak değil fakat gördüğüm kadarıyla Erdoğan dahil hiçbir parti bu durumu kurtaramaz şekilde.
Dis gucler bizi bitirmeye calisiyor!!1! Cabuk portakal bicaklayin dolar falan yakin karsi saldiriya gecin hulooo!1!

Yeni konular

Geri
Yukarı