Dolar'ın 9.6 TL olduğu dönemde bilgisayar toplanmalı mı?

badspex

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dolar an itibari ile 9,6, çip krizi var dolayısıyla bilgisayar fiyatları uçuk durumda. Sizce beklemeli mi yoksa fiyatlar daha da çıkar mı?

Şimdi toplamazsanız, daha çok zarara girebilirsiniz. Her zaman mümkün olduğunca hemen alınmasını tavsiye ediyorum arkadaşlara. 3 ay önce alınan laptop 3,400'e alındı. Şu an 5,500'e satılıyor.

Şimdi toplamazsanız, daha çok zarara girebilirsiniz. Her zaman mümkün olduğunca hemen alınmasını tavsiye ediyorum arkadaşlara. 3 ay önce alınan laptop 3,400'e alındı. Şu an 5,500'e satılıyor.
Covid'in de bir etkisi var. Şahsen bulunduğumuz durum içerisinde doların virüs kadar etki ettiğini düşünmüyorum. Virüs geçince fiyatlarda rahatlama yaşanacak. O zamana kadar da doların pek artacağını, artsa bile fiyatlara virüs kadar yansıyacağını düşünmüyorum. Pandemi bitince almak en mantıklısı.

Şimdi de temsilci krizi çıktı ineceğini sanmıyorum doların.

Alın hocam geçen ay 10K lık sistem şu an 12.5k Aynı şekilde 12.700 e aldığım sistemde şimdi 15K

COVID'in de bir etkisi var. Şahsen bulunduğumuz durum içerisinde doların virüs kadar etki ettiğini düşünmüyorum. Virüs geçince fiyatlarda rahatlama yaşanacak. O zamana kadar da doların pek artacağını, artsa bile fiyatlara virüs kadar yansıyacağını düşünmüyorum. Pandemi bitince almak en mantıklısı.

Zor biraz o.

Yeni konular

Geri
Yukarı