Dolar'ın Sürekli Artması ve Vatan'ın Saçma Dolar Kuru

Daha fazla  
İyi forumlar dostlar. 1 aydır adam gibi sistem arıyorum. Sizlerin yardımları sayesinde topladim. Vatan bilgisayardan toplatacaktım ama ana kart stoklarında yoktu ben de stok getirmelerini istedim. 1 haftaya gelir dediler. Ben de bekledim bu akşam sistemi almaya gittim ama sistem 2700 liradan 2875 liraya çıkmıştı. Yanımda o kadar para olmadığı için alamadım. Bu dolar'in hali ne olucak? İyice saçmalamaya basladilar ve Vatan'ın dolar kuru 0.04 cent daha fazla, her yerden kaziklaniyoruz. Millet 900 dolara bu sistemi aliyor biz 2700 tl'yi 3 ayda biriktirip almaya gidince dolar artıyor. Şu an kafamda dusunceleri buraya yazsam herhalde hesabın silinir o kadar durum vahim yanı.

Ufak bir düzeltme, monitor de alicaktim 350 liraydi ama vatan şubesinde 480 liraydi. Nasıl diye sorunca internetteki fiyat ile mağaza bir olmuyor dediler. Böyle sisteme lanet olsun.

Vatan'daki ürünlerin etiketlerinde her ne kadar tl yazmasına rağmen dolar kurunda satıyor o gün dolar ne kadarsa kasada tekrar hesaplıyorlar. Adamlar Pcdepo gibi batma meraklısı değil. İnternet pazarlamasını yapmayan firma yok. Hepsi masraflardan kurtulmak, daha çok kazanmaya odaklanmış. Müşteri memnuniyetine değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı