Dolby Studio Theader 4 DHT Cannot Be Installed Hatası

Shel_by

Kilopat
Konu başlığında belirttiğim gibi Windows 8.1'de kurulu olan Dolby sürümünü buldum fakat Windows 10'a kurmaya çalıştığımda resimdeki hatayı veriyor, çözüm nedir acaba? Şimdiden teşekkürler. Windows 10 SL Lenovo G500 20236.

123.png

Son düzenleme:
Bende de Lenovo z5070 modeli var. Aynı durum bende de mevcut. Laptop ile gelen anakart sürücülerini Windows 10'a kurarsan çalışıyor. Ancak herhangi bir siteden Dolby'i indirip kurmaya çalıştığımda aynı hatayı alıyorum. Yani demem o ki ürünle birlikte gelen sürücüyü kurun. O şekilde problem olmuyor. Bu arada resim koymamışsınız.

Bende de Lenovo z5070 modeli var. Aynı durum bende de mevcut. Laptop ile gelen anakart sürücülerini Windows 10'a kurarsan çalışıyor. Ancak herhangi bir siteden Dolby'i indirip kurmaya çalıştığımda aynı hatayı alıyorum. Yani demem o ki ürünle birlikte gelen sürücüyü kurun. O şekilde problem olmuyor. Bu arada resim koymamışsınız.
Bilgisayar 7 yıllık yanında driver verdilermi bilmiyorum bilgisayarı kendi nova butonundan fabrika ayarlarından eski haline getirdiğimde dolby sürücüleri vs. geliyor. Bende cd yok kısacası resmide sonradan ekledim hatırlattığınız için teşekkürler.

Bilgisayar 7 yıllık yanında driver verdilermi bilmiyorum bilgisayarı kendi nova butonundan fabrika ayarlarından eski haline getirdiğimde dolby sürücüleri vs. geliyor. Bende cd yok kısacası resmide sonradan ekledim hatırlattığınız için teşekkürler.
Tekrar sıfırlama şansınız varsa sıfırlayıp sürücüyü bir harici diske aktarın. Daha sonra rahatlıkla kurarsınız. Başka alternatifi var mı bilmiyorum hiç.

Tekrar sıfırlama şansınız varsa sıfırlayıp sürücüyü bir harici diske aktarın. Daha sonra rahatlıkla kurarsınız. Başka alternatifi var mı bilmiyorum hiç.
Denerim denemesine fakat bilgisayarı şu 1 yıldır windows 10 yapamıyordum en nihayetinde yaptım. Bir daha olmaz diye korkuyorum fakat dolby farklı bir sürüm indirmiş öncekiyle aynı sayılır ses kalitesi fakat programı yok sadece kayıttan yürüt kısmını açıp höperlörü seçiyorum orada dolby kısmından film için şarkı için birde oyun için ayarlama var. Sürümü "Dolby Advanced V2" bunu güncelleyebilirmiyim sizce v4'e ?

Eğer ses kalitesi aynıysa dokunmayın isterseniz. Denemekten de zarar gelmez ama eğer daha kötü olursa, eski haline getirebilir misin PC’yi? Daha sonra sıkıntı yaşamayasın.

Eğer ses kalitesi aynıysa dokunmayın isterseniz. Denemekten de zarar gelmez ama eğer daha kötü olursa, eski haline getirebilir misin PC’yi? Daha sonra sıkıntı yaşamayasın.
Şuanda eski haline döndüremem fakat ilerde denerim. Siz ne yapmamı anlatabilirmisiniz acaba ben eğer ileride eski haline döndürürsem dediklerinizi yapacağım "8 GB" boş usb belleğim var.

Lenovo Novo tuşu ile geri yükleme yaptıktan sonra anakart sürücülerini USB'ye aktar. Daha sonra Windows 10'a geçip kurmayı denersin. Muhtemelen olacaktır.

Benim dizüstünde Yerel Disk C'nin yanında Lenovo diye bir disk açılmış olarak geliyor. Onun içinde oluyor. Sizde nasıl oluyor bilgim yok. Aslında Lenovo'yu arayıp sorabilirsiniz. Yardımcı olacaklardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı