Dolgu yapmaktan korkuyorum

Ben de kandan, iğneden korkarım hatta bayıldığım da oldu çok kez ama iğne kısmını atlatabildiğimde gerisinden hiç korkmadım, çünkü ağrımıyor😁. Ben ağrıdığını hissetmedim hiç. Makineye gelirsek biraz sarsıyor dişi aşındırırken ancak dolgu küçük bi operasyon bence diğerlerine göre kısa ve ağrısız olur. Doktora korktuğunu en başta söylemen seni rahatlatabilir.🤗

Uyuşturucuyu bastıktan sonra hissetmezsin bile. Doktor zaten sorar sana uyuşturucu yaptıktan sonra acıyor mu diye. Çürük diş ile dolaşacağına git doktora kurtul.

Arkadaşlar merhaba. Ne yazık ki dişlerimi acele ile fırçaladığım için azı dişlerimde yüzey tarafında iki diş arasında çok ufak bir çürük oluştu ve yarın dolgu yapacağım maalesef 😓 uyuşturacağını biliyorum ama ya çok acırsa? 2 gündür stresten uyuyamıyorum. Hiç sevmiyorum diş doktoruna gitmeyi. İki diş arası en kolay dolgu deniliyor ama yine de o dişi kazdığı makine korkunç derecede ürkütüyor beni. Lütfen bir motivasyon verin veya acıtır mı onu söyler misiniz? 😓
Doktor kötü , ağrı kesici hafif ise o aletin dişin içine girişini de çıkışınıda hatırlarsın ancak tedavi sırasında hissetmezsin.

Geri
Yukarı