Dolgum düşünce ne yapmalıyım?

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 4 sene önce bir dişime kanal tedavisi + dolgu yapılmıştı. 3 hafta önce o dişimin küçük bir parça dolgusu kırıldı. Az önce ise o dolgu tamamen kırıldı.

Normalde gittiğim hastanede sadece cuma günleri 14:00-17:00 arası randevu veriliyor. Cuma gününü bekleyip o hastaneden randevu alıp pazartesi günü gitmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Acil dişe gitmeli miyim yoksa cuma gününü bekleyip randevu mu alayım?

Not: Dişimde herhangi bir ağrı/sızı yok. Önceden kanal tedavisi yapıldığından dolayı sanırım.

Sorun yoksa şimdilik idare edin isterseniz. Cuma günü veya en azından 1-2 hafta sonra da gidebilirsiniz.
Bende böyle düşünüyorum fakat sizlerinde görüşünü almak istedim.
Acile gitsem beni başından savabilir, dolgu yapsa bile düzgün dolgu yapmazlar. Cuma günü randevu aldığım hastane çok daha kaliteli bir yer, bundan dolayı beklemeyi düşünüyorum. Yine de öneri almak istedim.

Dostum erteleme. Yemek yerken fark etmediğin bir anda kırılabilir. Dişinden olabilirsin. 5 dakikalık bir iş için bunu göze alma.
Zaten ertelemeyeceğim hocam. Cuma gününe kadar bekleyip randevu almayı düşünüyorum. Dişimi yaptırana kadar o tarafla yemek yemeyeceğim.
Acile gitsem yarım yamalak iş yapacaklarını veya hiç bir işlem yapmayacaklarını biliyorum. Bundan dolayı gidesim gelmiyor.

Zaten ertelemeyeceğim hocam. Cuma gününe kadar bekleyip randevu almayı düşünüyorum. Dişimi yaptırana kadar o tarafla yemek yemeyeceğim.
Acile gitsem yarım yamalak iş yapacaklarını veya hiç bir işlem yapmayacaklarını biliyorum. Bundan dolayı gidesim gelmiyor.
Aynı şeyi yaşadım, erteledim dişim kırıldı. 2 hafta kurtarmak için uğraştım. 1 anlık baskıyla oluyor çünkü diş güçsüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı