Dolar alım satımı için güvenilir uygulama önerisi

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Hocalar öncelikle şu an da elimde 450TL gibi bir para var dışarıda pek para harcamıyorum ailemden de pek fazla harçlık istemem açıkçası büyüdükçe para istemek zor oluyor. (16 yaşındayım.)
Her neyse babam adıma 450TL ile dolar alım satımı yapabileceğim güvenilir uygulamalar nelerdir Papara'dan alacaktım fakat çok fazla komisyon kesiyor.

En az komisyon mu bilmiyorum, Papara üzerinden kripto para yasaklandığı için deneyemedim ama; Binance üzerinden stabil coin almak mantıklı mı acaba diye düşünmüyor değilim

Söyle bir durum var eğer kendi adına alacaksan bankalar 18 yaş altı için hesap açmaz büyük ihtimal döviz bürosunda yaş sınırı yok istediğiniz gibi alabilirsiniz.

Banka uygulamalarına babamın kimliği ile girerim o konuda sıkıntı olmaz da bana en az komisyon alanı lazım 😀 teşekkürler bu arada.

Alabilirsin gidip kaç dolar istediğini söyleceksin ve paranı vereceksin.

Teşekkürler.
En az komisyon mu bilmiyorum, Papara üzerinden kripto para yasaklandığı için deneyemedim ama; Binance üzerinden stabil coin almak mantıklı mı acaba diye düşünmüyor değilim.
Coin işini düşündüm de param erir diye korkuyorum dolar alsam en kötü ihtimalle aynı kalır.

Banka uygulamalarına babamın kimliği ile girerim o konuda sıkıntı olmaz da bana en az komisyon alanı lazım 😀 teşekkürler bu arada.

Teşekkürler.

Coin işini düşündüm de param erir diye korkuyorum dolar alsam en kötü ihtimalle aynı kalır.
En az komisyon alan ING Bank diye biliyorum. Ben de kullanıyorum zaten.

Eğer mobil üzerinden yapmak istiyorsan, en uygunu diye birşey yok. En az 2 tane banka hesabın olacak ve karşılaştıracaksın. Diğer türlü a bankasından uyguna döviz alabilirken 2 gün sonra çok pahalı oluyor, başka bankaya yöneliyorsun vs. Fakat 16 yaşında olduğun için kendi üzerine hesap açamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı