Dolu Hard Diske Win 7 Kurmak

Bilgehan Coşkun

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben 1 telebaytlık HDD ye win 7 kuracağım. Fakat HDD'de benim dosyalarım var. Onlar silinmeden kurabilirmiyim.

Not: Taşınabilir hard disk değil bildiğiniz PC'ye monte edilen :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce içinde Windows dosyaları varsa onları Windows.old içinde toplar, diğerlerini de olduğu gibi bırakır.
Ben böyle hatırlıyorum.
Bi emin olup geleyim.

Evet emin oldum. Biçimlendirmeden direk kur.

7 öldü cenaze namazı da gıyabında kılındı 8.1 kurman çok daha mantıklı olur buna
Capture10enterprise.PNG
ısılar_normal..PNG

10 ve 8.1 var
Ekran Görüntüsü - 2014-01-30 00-42-05.png
Bu antikaya ramen.

Windows 7 için desteği kestik. 8.1 kurabilirsiniz. Kurulum ekranında Birincil bölümü seçin ve ileri deyin. Sorunsuz kurulmalı.

Formuda yasaklama aldığım için geç cevap vermek durumunda kaldım kusura bakmayın. Fakat belirtmeyi unutmuşum benim bilgisayarımda 1 SSD 2 HDD takılı ben dolu hdd ye kurmayı soruyordum. Zaten benim SSD 'de Windows 8.1 kurulu. Şimdi soracaksınız neden ekstra olarak win 7 kuruyorsun. Şöyle açıklıyım benim eski tarayıcımın driverları win 8 uyumlu değil. Buna benzer sebetlerden kurdum. Fakat şöyle bir sorun varki. Ben kurduğum windows 7 yi hard diski silip kaldırdıktan sonra. Win 7 mi win 8 mi diye boot ekranı geliyor. Fakat pc de win 7 yok. Yani win 7 seçeneğini seçince hata veriyor boot etmiyor zaten.

Formuda yasaklama aldığım için geç cevap vermek durumunda kaldım kusura bakmayın. Fakat belirtmeyi unutmuşum benim bilgisayarımda 1 SSD 2 HDD takılı ben dolu hdd ye kurmayı soruyordum. Zaten benim SSD 'de Windows 8.1 kurulu. Şimdi soracaksınız neden ekstra olarak win 7 kuruyorsun. Şöyle açıklıyım benim eski tarayıcımın driverları win 8 uyumlu değil. Buna benzer sebetlerden kurdum. Fakat şöyle bir sorun varki. Ben kurduğum windows 7 yi hard diski silip kaldırdıktan sonra. Win 7 mi win 8 mi diye boot ekranı geliyor. Fakat pc de win 7 yok. Yani win 7 seçeneğini seçince hata veriyor boot etmiyor zaten.

KÜÇÜK BİR ARAŞTIRMADAN SONRA SORUNU ÇÖZDÜM :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı