Domain ne kadar eder?

Sizin yerinizde olsam 10.000 TL - 15.000 TL arasında isterdim.
Domain keyword veya jenerik değil ama kurumsal olduğu için alıcısı bir nevi mecburen almak zorunda.
Şöyle de bir durum var alıcısını çok zor bulursun, bulursan da iyi fiyata satarsın.

Eğer kurumsal bir şirketse her türlü alacaklar zaten 1000TL'den aşağı teklif yapma ama çok da abartmamak lazım keza adam gider senin gibi almaz sonuna .tr ekler alır. İyi bir şekilde pazarlık yap elinde bir işe yaradığını sanmıyorum zaten yarasa satmak istemezsin.

İnşaat sektörü. Para bol onlarda. 5 bin liradan aç ağzını. İşlerine geliyorsa :D
- Yani aklımda pek fiyat yoktu ama şekillenmeye başladı.
50000 Zula altını +9 seviye dolunay kılıcı + zeki kurt dövme + 50 TL Steam cüzdan kodu + 2500 VP. İşlerine geliyorsa.
- Oyun oynama fırsatım olmuyor olsaydı düşünebilirdim.
Birkaç bin liradan aşağı verme bence. Özbay İnşaat domain'ini neden aldığını daha çok merak ettim açıkçası.
- Şöyle anlatayım, zamanında bu firmanın sitelerini yaptım sonra bana ödeme konusunda sıkıntı çıkarttılar sonra bende sözleşmeyi tek taraflı olarak feshettim öyle olunca tüm site dosyaları ismi dahil bana kaldı. Dava açıldı ama geri alamadılar. Bende 2 yıldır ödemesini yapıyorum gıcıklık olsun diye. Sırf bunun için tutuyorum yoksa tutmam bu adı 😂
Şirketten hisse iste.
- Mantıklı ama karşı tarafın yanaşacağını sanmam.
Binden aşağı zarar edersin.
- Kurtarmaz zaten.
Sizin yerinizde olsam 10.000 TL - 15.000 TL arasında isterdim.
Domain keyword veya jenerik değil ama kurumsal olduğu için alıcısı bir nevi mecburen almak zorunda.
Şöyle de bir durum var alıcısını çok zor bulursun, bulursan da iyi fiyata satarsın.
- Biliyorum zor bulurum ama bir firma mecbur alacak o da benim daha önce çalıştığım özbay inşaat adındaki firma.
Eğer kurumsal bir şirketse her türlü alacaklar zaten 1000TL'den aşağı teklif yapma ama çok da abartmamak lazım keza adam gider senin gibi almaz sonuna .tr ekler alır. İyi bir şekilde pazarlık yap elinde bir işe yaradığını sanmıyorum zaten yarasa satmak istemezsin.
- 1000TL'den aşağı teklif edeceğimi sanmıyorum. Daha çok XX.XXXTL fiyatlar bandında takılırım.

- Şöyle anlatayım, zamanında bu firmanın sitelerini yaptım sonra bana ödeme konusunda sıkıntı çıkarttılar sonra bende sözleşmeyi tek taraflı olarak feshettim öyle olunca tüm site dosyaları ismi dahil bana kaldı. Dava açıldı ama geri alamadılar. Bende 2 yıldır ödemesini yapıyorum gıcıklık olsun diye. Sırf bunun için tutuyorum yoksa tutmam bu adı 😂
O zaman koparın koparabildiğiniz kadar. Hatta vermeyin, daha yüksek bir teklifle geri dönerler.

Geri
Yukarı