Domain ne kadar eder?

- 1000TL'den aşağı teklif edeceğimi sanmıyorum. Daha çok XX.XXXTL fiyatlar bandında takılırım.
O fiyatı da eğer firma çok büyük değilse fazla bulurlar ve farklı bir uzantıya yönelirler sonuç olarak .net, com.tr vb. bir çok uzantı var.

O zaman koparın koparabildiğiniz kadar. Hatta vermeyin, daha yüksek bir teklifle geri dönerler.
- Bakalım sizin aklınızdaki fiyat nedir tarzı metin yolladım geri dönüşlerini bekliyorum.
O fiyatı da eğer firma çok büyük değilse fazla bulurlar ve farklı bir uzantıya yönelirler sonuç olarak .net, com.tr vb. bir çok uzantı var.
- Firmanın büyük veya küçük olması bir şey değiştirmez. Önemli olan .com olması ve .com uzantılı domainlerin daha çok akılda kalıcı olması.

Biri yaptığım işin karşılığını vermese o miktarın birkaç katını isterdim. 10.000'den az olmazdı sanırım.
- Bir çok defa karşılaştım bazıları yaptığı hatanın farkına vardı ama 4x, 5x katını ödemek zorunda kaldılar. Yani önemli olan anlaşmaya sadık olsalar bir sıkıntı olmayacak.

- Firmanın büyük veya küçük olması bir şey değiştirmez. Önemli olan .com olması ve .com uzantılı domainlerin daha çok akılda kalıcı olması.
Dostum bu işi ben de biliyorum merak etme. :D Demek istediğim adamlar eğer çok büyük çaplı bir firma değilse dediğiniz civarı ödemek istemeyebilir, .net ve .com.tr de oldukça akılda kalan domainler.

Eğer firma ciddi bir firmaysa ve .com almaya niyetliyse almak için dediğiniz miktarı verebilirler.

Dostum bu işi ben de biliyorum merak etme. :D Demek istediğim adamlar eğer çok büyük çaplı bir firma değilse dediğiniz civarı ödemek istemeyebilirim, .net ve .com.tr de oldukça akılda kalan domainler.

Eğer firma ciddi bir firmaysa ve .com almaya niyetliyse almak için dediğiniz miktarı verebilirler.
- Bakalım yanıtımı ilettim. Fiyat konusunda geri dönerlerse demek ki ciddi alıcılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı