Domain yönlendirme sorunu

Zevahir

Kilopat
Daha fazla  
Domain yönlendirme işlemini yaptım. Domaini URL'ye girdiğimde açılıyor. Fakat Google da arattığımda tıkladığımda bu alan adı hostinger a park edilmiştir diyor bir türlü çözemedim. Sorun tam olarak nedir?
Maarifmecra. Tech yazdığımda domain park edildi diyor.
www.maarifmecra.tech dediğimde ise site açılıyor sorunsuz.
Başına www eklemediğim diye böyle bir sorun yaşıyorum fakat Google da www süz görünüyor. Bu saçmalıktan nasıl kurtulurum?

1611168488606.png

1611168506087.png

1611168539029.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kurulumunuzu cPanel üzerinden mi yaptınız? Alan adınız Google botları tarafından index dışı bırakılmış olabilir. Search konsol üzerinden domain doğrulaması yaptınız mı? Site haritanızı da oraya yüklemeniz gerekiyor. Google botları sitenizin doğru adresini indexleyerek 3 gün içerisinde otomatik olarak düzeltir.

Hocam kurulumunuzu cPanel üzerinden mi yaptınız? Alan adınız Google botları tarafından index dışı bırakılmış olabilir. Search konsol üzerinden domain doğrulaması yaptınız mı? Site haritanızı da oraya yüklemeniz gerekiyor. Google botları sitenizin doğru adresini indexleyerek 3 gün içerisinde otomatik olarak düzeltir.
hocam search console üzerinden doğrulamayı yaptımda veri hala işleniyor bilirsiniz zaman alıyor biraz. Bende search console doğrulamasını bekliyorum bakalım. Dedim acaba başka sorundan kaynaklanabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı