Domino's etiketi karalayıp yüksek ücret istedi

Attığım linke baktınız mı ? Domino's genel merkezinin ulaşım bilgileri var. Sizin önceki cevaplarınızdan anladığım kadarıyla sipariş ettiğiniz şube ile görüşmüşsünüz, genel müşteri hizmetleriyle konuştuğunuzu belirtmemişsiniz.

Bu konuşma müşteri hizmetleriyle geçen konuşmanız ise Tüketici Hakem Heyetine başvurun.
Kesinlikle başvuru yapacağım.

Bana her konuşmasını kaydeden biri de paranoyak veya belayı çeken biri olabilirmiş gibi geliyor. Konuyla ilgisi yok ama enteresan geldi, bana göre anormal bir durum yüzlerce konuşmanın kaydını tutmak.

Ayrıca tek siparişte hem fiyatın yanlış/farklı olması hem de satın alınan şeyin eksik olması sorunsalı enteresan. Bunları da yaşayanın arama kayıtlarını tutan birinin olması ekstra ilginç geldi.

Şeytanın avukatlığını yapmış gibi olmayayım da umarım lehinizde sonuçlanır ve iddia ettiğiniz mağduriyetler için hakkınızı alırsınız.
Konudan bağımsız olarak belirtmek isterim ki Şahsen bende bütün konuşma kayıtlarımı tutuyorum, devir yalancıların, iftiracıların, dedikoducuların zamanı olduğu için mecbur böyle şeyler yapılıyor, paranoya gibi etiket koymanız üzücü.

Kesinlikle ana yere şikayet etmeniz lazım.

Ayrıca aklıma nedense bu resim geldi :D
1418286071548953f771ce6_big.jpg

Konudan bağımsız olarak belirtmek isterim ki Şahsen bende bütün konuşma kayıtlarımı tutuyorum, devir yalancıların, iftiracıların, dedikoducuların zamanı olduğu için mecbur böyle şeyler yapılıyor, paranoya gibi etiket koymanız üzücü.
Niye üzücü olsun benim görüşüm bu şekilde, size göre haklı sebepleriniz olabilir ama bu benim fikrimi değiştirmez.Tüm görüşmelerin kaydını tutmak bana göre paranoyaklık, size göre olmayabilir. :)

Güncelleme: Dükkanlarına gittim olayı anlattım fotoğrafları gösterdim ve sizi şikayet edeceğim dedim. Bildiğin rüşvet teklif ettiler. Kabul etmedim ve şikayet ederken bunu da ekleyecegim dedim. Bu işin peşini bırakmak istemiyorum. Nereye kadar giderse gitsin.

Hocam rica ediyorum büyütmeyelim arkadasın dediklerini. Bana soyle geliyor ki bana bu olayı yasatan bunun bir tanıdıgı. Ama bir sey demiyorum. Her sey siddetle ve diger yollarla cozulmuyor. Sakin kalmayı deneyeyim.

Ben her konuda agzımı tutmak istiyorum. Ama tutturmuyorsunuz! Neden ''YALAN'' konusayım? Gerek var mı? YOK! İstediginizi soyleyin ben bu olayın pesini bırakmayacagım!

Kalamayacagım sanırım. Domino's'a mi sinirleneyim yoksa Domino's'u haklı cıkarmaya calısan arkadasa mı?

Gunceleme! : Sizin yazdıklarınızı birebir kendilerine okuttum. Simdi de arkadas yanlıs anlamıs dedi. Ben ne yapayım artık ya? Sikayet edecegim dedim yalvardılar resmen. Edeyim mi? Yoksa he diyip geceyim mi? Sunu da onlara soyledim. Ben gittigim gibi kuryeye bagırdılar. Dedim burada kuryede'de suc var ama sizde yok sanki deyip cekip gittim. Kisaca sikayet edeyim mi? Etmeyeyim mi?
"Acıma yetime, ..."

Güncelleme: Dükkanlarına gittim olayı anlattım fotoğrafları gösterdim ve sizi şikayet edeceğim dedim. Bildiğin rüşvet teklif ettiler. Kabul etmedim ve şikayet ederken bunu da ekleyecegim dedim. Bu işin peşini bırakmak istemiyorum. Nereye kadar giderse gitsin.
Uygun bir fiyat rüşvet veriyorlarsa keşke alsaydın, 500 TL civarı tav olmama makul bir fiyat.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı