Domuz eti nerede bulunur?

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sadece tadını merak ettiğimden dolayı soruyorum lütfen yorumlara domuz eti haram, yeme günah vb. yorumlar yazmayınız.
Bursa'da Migros'larda tahminim domuz eti satılıyor ama Bursa'da bildiğiniz domuz eti satan yer var mı? Veya Migros'ta bulabilir miyim domuz eti?

Büyük Migros'larda satılıyor hocam burada ankamall Migros var domuz eti domuz salamı hepsi satılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Domuz etini ilk defa tüketecekseniz, salam veya pastırma olarak tüketin. Aşırı yağlıdır aynı zamanda. Küçükken yanlışlıkla salamını yemiştim tadını hala unutamam o nedenle dikkatli olun :)

Bacon şeklinde al, tavada pişir veya kır yumurtaya göm. Macrocenter, butik büfeler veya gayrimüslim kişilerin yaşadığı yerlerdeki şarküterilerde bulunabiliyor.

Bu hayvanatı yalnızca pastırma şeklinde deneyimle, bir dana eti gibi pişirip yiyeyim dersen hayal kırıklığı olur. Ne kokusu ne tadı çekilecek dert değil. Dana kraldır, gavurlar ucuz diye bunu yiyor Türkiye'de fiyatı dana ile yarıştığından merak duygusunu giderme dışında bulaşma.

Domuz eti fazla abartılıyor. O kadar da güzel değil. Ben de yedim zamanında. Türkiye'de bulman mümkün. İsrail ve bazı Arap ülkelerinde satışı tamamen yasak. İnternetten de siparişi vardır muhtemelen. Enerjisi bol olduğu için, diğer ülkelerde daha çok tercih ediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı