Domuz eti nerede satılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Domuz eti nerede satılıyor? Fiyat olarak ucuzsa dana eti yerine domuz eti tüketeceğim. Edit: Kurutulmuş olanlarına baktım dünya pahası, sanırım millette zeka geriliği olsun diye bilerek eti pahalı tutuyorlar. Şaka gibi.

Domuz eti nerede satılıyor? Fiyat olarak ucuzsa dana eti yerine domuz eti tüketeceğim. Edit: Kurutulmuş olanlarına baktım dünya pahası, sanırım millette zeka geriliği olsun diye bilerek eti pahalı tutuyorlar. Şaka gibi.
Büyük şehirlerdeki Migros mağazalarında bulabilirsiniz.

Şehir dışından internetten sipariş edilebilir. Ancak neden yemek istiyorsunuz cidden anlamadım. İğrenç bir tadı var.

Büyük marketlerde bulabilirsin. Ya da Trendyol gibi yerlerden sipariş edebilirsiniz.

Migros'lara giderek veya Migros Sanal Market üzerinden sipariş vererek alabilirsiniz.

Migros ve Carrefoursa'larda vardı bulamazsanız Macrocenter'a bakabilirsiniz. En kötü internetten sipariş verebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı