Domuz kalbi insana nakledildi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam konuya derinlemesine girmek istemedim ama Cübbeli dediğimiz insana itimat etmiyorum ben. Ona itimat edene de etmiyorum açıkçası. Siz şimdi Cübbelinin fuhuştan içeri girmesine vs. de iftira falan dersiniz.
Neyse, herkesin kendi fikri.
Cevap vermeyecektim ama mecbur kaldım, elbette mecbur değilsiniz kimseye inanmaya. Evet, fuhuş yapmasına aklen ve mantıken inanmıyorum şeker hastası birisinin bunu yapması çok zor bir ihtimal. Yapmışsa bile (bir hocanın bunu yapması çok yanlış ve kötü örnek olan bir durum) bu bir günahtır, kişiyi dinden çıkarmaz. Yeter ki itikadı bir hata olmasın. Demek istediğim şey şu, bir kişi zina işlerse dinden çıkmaz ama zina caizdir derse dinden çıkar, esas önemli olan budur. Ahmet hocayı dinlemeden önce ben de onun yobaz, gerici birisi olduğunu sanardım ama ne zaman ki sohbetlerini dinlemeye başladım hiç de öyle değilmiş. Ehli sünnetin görüşlerini naklediyor, yanlış bir şey söylemiyor.

Cevap vermeyecektim ama mecbur kaldım, elbette mecbur değilsiniz kimseye inanmaya. Evet, fuhuş yapmasına aklen ve mantıken inanmıyorum şeker hastası birisinin bunu yapması çok zor bir ihtimal. Yapmışsa bile (bir hocanın bunu yapması çok yanlış ve kötü örnek olan bir durum) bu bir günahtır, kişiyi dinden çıkarmaz. Yeter ki itikadı bir hata olmasın. Demek istediğim şey şu, bir kişi zina işlerse dinden çıkmaz ama zina caizdir derse dinden çıkar, esas önemli olan budur. Ahmet hocayı dinlemeden önce ben de onun yobaz, gerici birisi olduğunu sanırdım ama ne zaman ki sohbetlerini dinlemeye başladım hiç de öyle değilmiş. Ehli sünnetin görüşlerini naklediyor, yanlış bir şey söylemiyor.

O şarlatan herife bilmem ne ne ne hoca efendi diyorsun. Elinin altında internet var. Çıktığı dönem videoyu kendi gözlerim ile izledim. Videodaki adamın ta kendisi sizin gibi safların parası ile yurt dışından fuhuş için kadın getirip keyfine bakıyor. Ve sen bu adama inanıyorsun, gözünün önünde delil olmasına rağmen. Yazıklar olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konuya derinlemesine girmek istemedim ama Cübbeli dediğimiz insana itimat etmiyorum ben. Ona itimat edene de etmiyorum açıkçası. Siz şimdi Cübbelinin fuhuştan içeri girmesine vs. de iftira falan dersiniz.
Neyse, herkesin kendi fikri.

Bu yorumu yaparak uzatan sizsiniz. Fikrimi belirtiyorum.
Uzatan ben miyim ? 😁😁

Aynen.

O şarlatan herife bilmem ne ne ne hoca efendi diyorsun. Elinin altında internet var. Çıktığı dönem videoyu kendi gözlerim ile izledim. Videodaki adamın ta kendisi sizin gibi safların parası ile yurt dışından fuhuş için kadın getirip keyfine bakıyor. Ve sen bu adama inanıyorsun, gözünün önünde delil olmasına rağmen. Yazıklar olsun.
Uslubunuza dikkat edin. Videoda da bir şeyin belli olduğu felan yok. Ben hocaya maddi bir destekte felan bulunmadım, kitaplarını bile almadım daha önce hiç. Laflarınıza dikkat edin eğer dedikleriniz doğru değilse iftiraya gider vebalini nasıl ödersiniz bilemiyorum.

Üslubunuza dikkat edin. Videoda da bir şeyin belli olduğu falan yok. Ben hocaya maddi bir destekte falan bulunmadım, kitaplarını bile almadım daha önce hiç. Laflarınıza dikkat edin eğer dedikleriniz doğru değilse iftiraya gider vebalini nasıl ödersiniz bilemiyorum.

Hala iftira diyorsun, vebal diyorsun. Ah at gözlüklü gençlik ah. Nasılda yıkamışlar beyninizi din diye diye. Maddi destekte bulunmamışsın, kitaplarını almamışsın ama bilmem ne hoca efendi diyecek kadar saygın var adama. Adam küçük boy Fetullah Gülen işte. 10 yıl önce o da hoca efendiydi. Şimdi yanındakiler fetocü diye içeride. Bu süper Mario'da aynısının laciverdi, haberin olsun.

Hala iftira diyorsun, vebal diyorsun. Ah at gözlüklü gençlik ah. Nasılda yıkamışlar beyninizi din diye diye. Maddi destekte bulunmamışsın, kitaplarını almamışsın ama bilmem ne hoca efendi diyecek kadar saygın var adama. Adam küçük boy Fetullah Gülen işte. 10 yıl önce o da hoca efendiydi. Şimdi yanındakiler fetocü diye içeride. Bu süper Mario'da aynısının laciverdi, haberin olsun.
Acaba kaç defa hocanın sohbetlerini dinlediniz böyle konuşabiliyorsunuz? Öyle tahmin ediyorum kendisini tanımadan medyada gördüğünüz kadarıyla konuşuyorsunuz. Hocanın sohbetlerini takip ediyorum yanlış bir şey dediğine rastlamadım bugüne kadar.

O fetö metö ve benzeri kişileri de yıllar önce eleştiriyordu zaten kendisi.

Bizi insandan çıkarmaya çalışıyorlar bizi bizden almaya çalışıyorlar!

Uzun vadeli kullanım sonucu General Mobile gibi olmasında temiz bir çalışma ise ne mutlu kalp sorunu yaşayanlara :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı