Donald trump ölebilir mi?

PORSHİUS

Kilopat
Yaşanan olaylar belli şimdi de İran televizyon kanalında "Trump'ın kellesini getirene 80 milyon dolar" gibi bir açıklama yaptı. Ama resmi bir açıklama gelmedi sonuçta bu bir savaş ilanıyla eşdeğer.
Trump'a gerek ünlülerden gerek halktan bir çok tepki geldi "Trump Amerika'yı savaşa götürüyor", "Trump teröristtir" gibi.

Trump'ın başkan olacağını 16 yıl önceden bilmesiyle gündeme gelen Simpsonlar (Simpsons), şimdi de "Trump'ın ölümünü mü öngördü" iddiası ile gündeme gelmişti.

images.jpeg

Demek istediğim bu olay sizce gerçekleşir mi?

Ölecek bu adam, aha da buraya yazıyorum. İçime doğdu, geçen de söylemiştim. İran bunu öldürecek, sonra İran komple düşecek.

Küçük tiyatro büyük medya ;)

Olabilir neden olmasın. Suçu yine İran'ın üstüne atıp yeni bir 11 Eylül başlatmak zaten amaçları.

Bu Simpsons sahneleriyle alakalı üretilen senaryolar yalan diye biliyorum. Bu bölümler 2000 yılına ait değil 2015+ hepsi.

Fena olmaz hani 😅

2023'te ölecek. 10 Kasım 2023 tarihinde Uçan Uçak Gemimiz ile Amerika'yı 10 dakika içinde düz edeceğiz. Bombardıman sırasında rabia toplarından birinden isabet alan Trump hayatını kaybedecek. Aynı gün Beyaz Camii(Saray)'da secdemizi edeceğiz ve "Yeni Dünya" da müslümanlığı yaymaya devam edeceğiz.

Arkadaşlar bu arada yazmayı unutmuşum Baba Vanga 2020 kehanletleri arasında Trump'ın ciddi bir hastalık yaşayacağını söylemişti.

Geri
Yukarı