Donald Trump tekrar iktidar olur mu?

TAHAU

Hectopat
Makaleler
2
Ben Trump destekçisiydim bakmayın milletin deli falan dediğine Türklere çok karışmaz politikayı iyi bilirdi. Şuan Amerika:da enflasyonun yükseklik sebebi geçici bir 0 faiz sistemi kurdular o da pek işe yarayan bir şey değil. Muhtemelen FED bu ay veya çok yakında fazileri %2-3 seviyesine çeker bu da doğrudan rahatlama yaratır. Kısacası Amerikada ekonomi kötü falan değil belli şeyler belli zamanlarda bilerek yapılıyor

KS
KS
Timur58

Timur58

Centipat
Makaleler
1
Trump gibi birini bir daha seçmezler. O iş geçti.
Eğer aday olursa olması yüksek gibi geliyor.
Ben Trump destekçisiydim bakmayın milletin deli falan dediğine Türklere çok karışmaz politikayı iyi bilirdi. Şuan Amerika:da enflasyonun yükseklik sebebi geçici bir 0 faiz sistemi kurdular o da pek işe yarayan bir şey değil. Muhtemelen FED bu ay veya çok yakında fazileri %2-3 seviyesine çeker bu da doğrudan rahatlama yaratır. Kısacası Amerikada ekonomi kötü falan değil belli şeyler belli zamanlarda bilerek yapılıyor
Trump değişik biridir ekonomi Trump çok iyi katkıları oldu diyenler var biden işsizlik maaşı verince ABD bazı bölgelerde işçi arıyorlar diye biliyorum.

TAHAU

Hectopat
Makaleler
2
Eğer aday olursa olması yüksek gibi geliyor.

Trump değişik biridir ekonomi Trump çok iyi katkıları oldu diyenler var biden işsizlik maaşı verince ABD bazı bölgelerde işçi arıyorlar diye biliyorum.
Amerika her zaman işçi arar hele de yaz zamanları mevsimlik işçi gibi şeyleri Work and Travel ile kapatıyorlar. Trump Biden'a göre daha sert yöneten biriydi bana sorarsanız. Biden ise sosyal konularda daha aktif ekonomi gibi şeylerle zaten başkanlar pek uğraşmaz çünkü FED bizim gibi emirle çalışmıyor kendileri kendi kararlarını alıyor ve uyguluyor ama tabi ki zaman zaman başkanın isteğine göre de şekilleniyor. Trump'ın tekrar başkan olabileceğini hatta 1 dönemden fazla kimsenin başkan olabileceğini sanmıyorum.

theberat

Decapat
Makaleler
1
Gelebilir fakat başkanlık seçimlerinde 80 yaşına dayanmış olur. O sebepten ötürü belki hiç katılmayabilir de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı