Donan oyunlarda Alt+Tab çekemiyor

otm

Kilopat
Bunu çoğunlukla yaşıyorum. Donan oyunlar hiçbir türlü düzelmiyor. Ya beyaz, ya siyah ekranda takılıyorlar. Bu durumda CTRL+Alt+Del kombinasyonu ile görev yöneticisini açmaya çalışsam bile ekrana hiçbir şey gelmiyor. Oturumu sonlandırmadan veya restart atmadan düzelmiyor. Alt+Tab çekiyorum, uygulamaları da görüyorum ama seçtiğim uygulama ekrana gelmiyor. Donuk olan oyunun siyah veya beyaz bir görüntüsü kalıyor. Bunun herhangi bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisini açınca üst kısımdaki seçenekler menüsünden her zaman üstte yazan kısma aktifleştirin. Benzer şeyler benim de başıma geliyordu. Bunu yapınca donan oyunlarda görev yöneticisi ekranda gözüküyor.

Bileşenleri yazsan nasıl olur. Ekran kartı Radeon mu?
GeForce GTX 1050 - Ryzen 5 2600
Görev yöneticisini açınca üst kısımdaki seçenekler menüsünden her zaman üstte yazan kısma aktifleştirin. Benzer şeyler benim de başıma geliyordu. Bunu yapınca donan oyunlarda görev yöneticisi ekranda gözüküyor.
Yaptım. Deneyeceğim denk geldiğinde.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı