Donanım Arşivi RX 6700 XT sistem oyunlarda kasıyor

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Donanım Arşivi'nin kanalındaki şu kasayı aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar yanında da şu monitörü aldım:

ASUS 24.5" IPS TUF Gaming VG259QM

Arkadaşlar Valorant, CS:GO gibi oyunlar da kasma yaşanıyor. FPS gayet iyi fakat drop giriyor.

Şimdi yedek bir oyuncu kasam daha var. Bu kasadaki sorunun hangi parça da olduğunu anlamak istiyorum ve parçasını değiştirip deneyeceğim bakalım drop sorunları gidiyor mu?

Nasıl anlayabiliriz bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Düzeldi mi hocam? Aynı sistem bende de, FIFA 23 kasıyor diye yeni ekran kartı aldım. Eski oyunlarda bile kasıyor PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de rx 6700'üm için stabil driver arıyorum. (xt değil) 22.5.1 recommended whql bir tek bu var fakat rx 6700 driver için çıkmamış sanırım, submit yapıp bakınca bu sürüm çıkmıyor. ve recommended bir whql driverı bulamadım. ben de xt için olanı kullanabilir miyim? yani 22.5.1 recommended whql'yi.

ben de rx 6700'üm için stabil driver arıyorum. (xt değil) 22.5.1 recommended whql bir tek bu var fakat rx 6700 driver için çıkmamış sanırım, submit yapıp bakınca bu sürüm çıkmıyor. ve recommended bir whql driverı bulamadım. ben de xt için olanı kullanabilir miyim? yani 22.5.1 recommended whql'yi.
indirdim, otomatik kurmama izin vermedi :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı