Donanım Arşivi Uber alınır mı?

Reymoss <3

Centipat
Merhabalar. Ben Donanım Arşivi Uber sistemi alacağım. İşlemciyi R7 2700 yapmak istiyorum o fiyatı nelerden kırabilirim. Örneğin kasa?
Veya o fiyatta daha iyi bir sistem var mı?

Uber sistemi kullanıyorum ve çok memnunum alırken kılı kırk yardım her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırdım. İşlemciyi ellemene gerek yok r7 2700 ile aynı performansı veriyor. Yapacağın tek şey ekstra hdd veya ssd alıp kullanmak diğer parçaları (RAM, kasa, SSD vb) değiştirmek zevkine ve bütçene kalmış artık. :)

Uber sistemi kullanıyorum ve çok memnunum alırken kılı kırk yardım her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırdım. İşlemciyi ellemene gerek yok r7 2700 ile aynı performansı veriyor. Yapacağın tek şey ekstra hdd veya ssd alıp kullanmak diğer parçaları (RAM, kasa, SSD vb) değiştirmek zevkine ve bütçene kalmış artık. :)
Selamlam bende sistem ile ilgileniyorum merak ettiğim bir şey var acaba çok sesli mi çalışıyor ve rahatsız ediyor mu gece?

R7 2700x ile aynı performansı verdiğine emin misin

R7 2700x ile aynı performansı verdiğine emin misin
Evet, tabii ki r7 2700x daha iyi fakat arada öyle çoook büyütülecek bir fark yok.

Selamlam bende sistem ile ilgileniyorum merak ettiğim bir şey var acaba çok sesli mi çalışıyor ve rahatsız ediyor mu gece?
Kulaklık taktığım için pek ses duyduğum söylenemez ama uzun süre notebook kullanmış biri olarak bana biraz sesli geldi fakat rahatsız edecek derecede değil :)

Daha ucuza 1660Ti'lı sistem varken alınmaz.
SSD'yi Kingston A2000, ekran kartını 1660Ti seçip öyle alın. 4119₺
Dipçe: Revizyonlu Ryzen 1600 neredeyse Ryzen 2600 kadar performans veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı