Donanım Arşivi V4 Mavi Ekran Hataları

Mehmet Gedikli

Centipat
Arkadaşlar ben donanım arşivinden V4 sistemini aldım 5 gündür kullanıyorum. Bugün anakart ve ekran kartının driverini güncelledim. Fakat yaklaşık 30 dk sonra oyundan attı ve PC mavi ekran vermeye başladı. PC açıldığı gibi tekrar mavi ekran verdi. İlk başta sürekli memory management hatası verdi. Ondan sonra ne var ne yok bütün mavi ekranları yedim. Sıkıntı ne olabilir sanırım o driverdan sonra oldu. Ben format atayım derken tekrar mavi ekran oldu. Bu sefer Windows da gitti yani BIOS hariç erişimim yok. Nasıl düzeltirim bu işi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım en başta 2133 tü. Ben de 2.profil ile 2933 yaptım. Ama bunu 3 4 gün önce yaptım. Bugün biosa güncelleme yaptım 9.4 anakart chipset falan driver kurdum. Ama sanırım hata çıkmıştı tam hatırlayamıyorum.

Format atarken mavi ekran aldıysanız bellekleriniz arızalı olabilir. Minidump dosyaları duruyorsa paylaşın:

Yoksa bellek testi yapın:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı