Donanım cahilleri

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 4B
J

Jira'nın süper çakması 3T

Ziyaretçi
Arkadaşlar şu son 1 haftadır biraz internette geziniyorum. Adamlar cidden donanım cahili. Bilgisi olmadan laf atıyor geçen bir yazı gördüm yorumunda adam yazmış işlemci kötü olsa da ekran kartı iyi olduğu için her oyunu oynatır diyor o an içimden geçen küfürleri hayal edemezsiniz. O yetmezmiş gibi geçen bir adam gördüm diyor 3300X alınmaz işte tek çekirdek performansı çok düşük bunu diyene de içimden bayağı saydırdım. Bunun gibi insanları bir yerde tutup birbirleriyle kavga etseler ne güzel olur sizce neden bu kadar donanımın D harfinden haberi olmayan insanlar biliyormuş gibi davranıyor?

Çünkü neredeyse yarısından fazlası ben bunu diyorsam biliyorumdur kafasında. Ancak hiçbir bilgisi veya ilgi alanı olmayan laflara atlamaları sinir bozucu. En mantıklısı bu arkadaşlara hiç cevap vermeyip, içlerinde çıldırmasını sağlamak :)

- Yo siz yalan söylüyorsunuz. Asıl en önemli parça SSD, SSD olmazsa sistem anca ENIAC'dan hızlı olur (!)
- Hayır, bir kere en önemli şey Intel işlemci, ne öyle AMD soba gibi? (!)
- Bir defa James Donkey en iyi marka (!), Abdullah abim hep gösteriyor.
- Yol yaptı, köprü yaptı. Kürtaj yapıyoh burda! (!)
- Çöphone/ÇÖPOS alınmaz ya, kapalı sistem kapalı sistem (!)
- Bir defa haddinizi bilin, GTX 1050 TI en iyi (bilerek işlemci yazacağım) işlemci (!)
- Sıvı soğutma ne, su bilgisayarı bozar en iyisi fan (!)
- En iyisi Xeon X5460 bir defa, İ9 10900K veya Ryzen 9 3900X neymiş? (!)

- Yo siz yalan söylüyorsunuz. Asıl en önemli parça SSD, SSD olmazsa sistem anca enıac'dan hızlı olur (!)
- Yol yaptı, köprü yaptı. Kürtaj yapıyoh burada! (!)
- Bir defa haddinizi bilin, GTX 1050 Ti en iyi (bilerek işlemci yazacağım) işlemci (!)
- En iyisi Xeon X5460 bir defa, i9 10900K veya Ryzen 9 3900X neymiş? (!)

Hocam o yetmezmiş gibi Athlon işlemcilerin GHz yüksek oluyordu bazı modellerde adamlar diyor 3300X alınır mı Athlon varken ama adamın daha kaç nm olduğundan haberi yok :/.

- Yo siz yalan söylüyorsunuz. Asıl en önemli parça SSD, SSD olmazsa sistem anca ENIAC'dan hızlı olur (!)
- Yol yaptı, köprü yaptı. Kürtaj yapıyoh burda! (!)
- Bir defa haddinizi bilin, GTX 1050 TI en iyi (bilerek işlemci yazacağım) işlemci (!)
- En iyisi Xeon X5460 bir defa, İ9 10900K veya Ryzen 9 3900X neymiş? (!)
- Turbox 🤣

Geri
Yukarı