Donanım değişimi öneriler ve düşünceleriniz.

Donanım önerisi

• Oy verenlerin toplamı
    2

Baran Curu

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Eskişehir/Diyarbakır/Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba
Donanımım;
ECS H61H12 (V1.0) Anakart(değişebilir)
İntel(R) Core(TM) İ3 3220 @3.30 GHz (Memnunum değişmeyecek)

16GB DDR3 G-SKILL(Ekleme yapmayı düşünüyorum)
AMD(R) Radeon(TM) 7350(6500 Serisi bi işe yaramaz kesinlikle değişecek)
PSU 270Watt
OS: 3 lü boot C: Windows7 Ulti x64 , T: Win8 x64 (8.1 olacak) Q: Mac OS 10.9.2
Önerilerinizi bekliyorum.
Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım oyun için bir yenilik istiyorsunuz. Bunun için mevcut psuyu ve ekran kartını değiştirmeniz gerek. Bunlar yeterli olacaktır. Dilerseniz ramin 8gblık bölümünü satabilirsiniz. 2x8 olarak kullanıyorsanız da ikisini de satıp 2x4 olarak alabilirsiniz. Bütçe nedir?

Sanırım oyun için bir yenilik istiyorsunuz. Bunun için mevcut psuyu ve ekran kartını değiştirmeniz gerek. Bunlar yeterli olacaktır. Dilerseniz ramin 8gblık bölümünü satabilirsiniz. 2x8 olarak kullanıyorsanız da ikisini de satıp 2x4 olarak alabilirsiniz. Bütçe nedir?
Geç yazdığım için özür dilerim 8.1 update yapıyordum. cevabım:Bütçe Sınırsız Desek iyidir ihtiyaca göre arttıracam ve dediğiniz gibi bir miktarda oyun bilgisayarı , sanal sunucu , İnternet Sunucusu Kullanım Amaçlı 16GB Ramı arttırmak istemememin sebebi bu, oyun içinde zaten ekran kartını istemediğimi belirtmiştim . Bana Profesyonel derecede ekran kartı ve psu önerirseniz sevinirim. :) not: ram tek slot.
Saygılarımla.

Sistemin ne için iyileşmesini istiyorsunuz?
Sistem performansını oldukça arttırmak istiyorum. Önerileriniz benim için önemlidir.
Saygılarımla.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı