Donanım Dünyası’nın Kanseri: Sıvı soğutmalar

Yemin ederim benim düşüncelerimin hepsini bir konuda anlatmışsın. Her maddesine ayrı katıldığım tek konu. Bugün benim başıma bir örneği geldi Silverstone thundra td03 lite sıvı soğutmamın pompası bozuldu ve ben bu durumun çok geç farkına vardım hatta suçu işlemcide arayıp işlemciyi delid bile ettim, en son olarak soğutucudan şüphelendim ve soğutucuyu 1 saat boşta çalıştırdım. Soğtucunun boruları buz gibi ama bakır kısmı sıcaktı. Sıvı soğutma gerçekten her açıdan riskli. Şu son yıllar aşırı derecede şişirilmeye başladı ama hem bazı forumlarda hem de çevremde ki sıvı soğutma kullananların yavaş yavaş hava soğutmaya geçtini görüyorum. Ses konusunun bahsini bile açmıyorum 3 sene kafamı ütüledi. Her zaman şunu hatırlamak lazım bir eşyanın içinde ne kadar çok hareketli parça varsa bir okadar bozulma ihtimali vardır.
Basitlik= uzun kullanım süresi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı