Donanım Haber Üyesi Olarak Bir Sorum Var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
DH forumundaki reklamlar ve düzensizlikten daha açacağımız konunun başlığını zor buluyoruz adamlar buraya gelip saçma saçma şeylerle uğraşıyorlar. Arkadaşım siteniz çöküyor, butonların yarısı paralı asker gibi, istediği zaman çalışıyor. Üstelik birisi cevap yazarken sanki klavye daha icat edilmemiş de çivi yazısındaymışız gibi yazıyor ya da yabancı kelimelere Türkçe ekleri tabiri yerindeyse güç kullanarak yerleştirmeye çalışıyor. Sosyal ve gündelik konular için takip edilebilir ancak bilişim bölümünde yazılanlara ya cevap gelmiyor ya da sonuçsuz kalıyor konu.
Burasıyla alakalı da garip bulduğum bir nokta var. Niye alıntıladığımız mesajdan uzaklaştırma alıyoruz onu anlamadım hatayı yapan kişi yakalandığında onun yazısını moderatörler düzeltse olmaz mı? Yani yakalananlardan bahsediyorum zaten adamın yanlışı belli, belki cevap veren olur yazayım buraya :).

Bunu uzatmaya gerek yok. Tartışmaya da gerek yok. Burası profesyonel bir platform. Belli kişiler tarafından kuruldu , belli kişiler tarafından sağlanan bir otorite var ve bunu sürdüren görevliler.
Kurallara uymak zorundayız. Ve bu topluluğun seviyesine yakışır bir biçimde davranmalıyız. Biz ancak böyle davranır isek diğerlerinden ayrılabiliriz ki şuan üye olduğum tarihten beri gayet güzel bir şekilde ilerliyor, ben de ilerliyorum birçok bilgi kazandım sayenizde. Allah utandırmasın. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sayın Technopat üyeleri, Donanım Haber Forum üyesi olarak izin verirseniz şu soruyu sormak istiyorum.

Yazım kuralları sizin için çok önemli. Ama neden sitenin ismi Türkçe değil?

Aynı şey sizin sitenizin isminin "Donanım Haber" olup, üyelerinin donanımdan hiçbir şey anlamaması için de geçerli.

Bunu uzatmaya gerek yok. Tartışmaya da gerek yok. Burası profesyonel bir platform. Belli kişiler tarafından kuruldu , belli kişiler tarafından sağlanan bir otorite var ve bunu sürdüren görevliler.
Kurallara uymak zorundayız. Ve bu topluluğun seviyesine yakışır bir biçimde davranmalıyız. Biz ancak böyle davranır isek diğerlerinden ayrılabiliriz ki şuan üye olduğum tarihten beri gayet güzel bir şekilde ilerliyor,bende ilerliyorum birçok bilgi kazandım sayenizde. Allah utandırmasın. Teşekkürler.
Tıpatıp aynı düsüncelere ben de sahibim. Tüm forumlarda üyeliğim var ama gerçek anlamda takip ettiğim ve bilgi öğrendiğim tek forum burası. Peki neden? Çünkü bu forumda belirli bir disiplin var ve ortamı güzel, DH gibi velet yuvası değil. Konular cevaplanıyor ve cevaplar da tatmin edici oluyor ve eğer bir sorun varsa çözülüyor. Öteki tarafta konu açıyorum Ryzen ile render bilgisayarı toplayacağım diye ya cevap yok, ya boş mesaj, ya da "amede soba intel al moruq rendırda amedeyi onbeşe katlıyor" türünden cevaplar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı