Donanım testi yaparken bir sorun olur mu?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar şimdi bu testi yapacağım sırf kendi kafamı rahat ettirmek için. Yani pek bilmiyorum bu işleri ama yapabileceğimi düşünüyorum. Bu taramayı yaparken bir sorun olur mu? Veya önyükleme kısmında bir sorun çıkar mı? Sorundan kastım, işletim sistemi yüklenmemesi veya laptopun açılmaması. Ve bu işlemi işletim sistemi dışında yapmam veya işletim sistemi içinde yapmam arasında fark var mı? Çünkü bu taramayı işletim sistemi içinde birkaç kez yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar şimdi bu testi yapacağım sırf kendi kafamı rahat ettirmek için. Yani pek bilmiyorum bu işleri ama yapabileceğimi düşünüyorum. Bu taramayı yaparken bir sorun olur mu? Veya önyükleme kısmında bir sorun çıkar mı? Sorundan kastım, işletim sistemi yüklenmemesi veya laptopun açılmaması.

Bir şey olmaz hocam, amacı bu zaten parçalarda sıkıntı var mı yok mu diye kontrol etmek.

Bilgisayarınız HP, bu bir HP uygulaması ve HP bilgisayarınız için özel olarak üretilmiş. Bir sorun hali hazırda var ise zaten sorun gösterecektir. Hiçbir parçada sorun yoksa sorun çıkmaz zaten.

Yapıyorum hocam o zaman. Sağolun.

Hocan şuan RAM için test başlattım. Videoyu izlediyseniz videodaki gibi değil bir sorun teşkil eder mi?

Dosya Ekleri

• 20230206_231403.jpg
    20230206_231403.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 13
Yapıyorum hocam o zaman. Sağolun.

Hocan şuan RAM için test başlattım. Videoyu izlediyseniz videodaki gibi değil bir sorun teşkil eder mi?
Sizde yüklü olan güncel sürümü değil, aslında aynı program. Sorun olmaz.

Çok uzattım ama son bir sorum var kusuruma bakmayın. Processor test'e tıkladım burda 2 seçenek var "Processor Test" ve "CPU stress test" hangisini yapayım?
Aslında ikisini de yapmamanız için bir sebep yok, ancak Processor Test yapmanız yeterli olur diye düşünüyorum. İsterseniz Stress test de yapabilirsiniz, 15 saniye falan sürüyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı