DonanımHaber Forum güvenli mi?

Güvenli ve köklü forumlardan birisi. Donanımla ilgili bir soru sorunca şanlıysan son derece bilgili arkadaşlardan yardım alabiliyorsun. Power Supply için oradan yardım almıştım. FSP marka +80 son derece kaliteli diyebileceğimiz modellere adamlar 10 üzerinden 4 puan veriyordu ve deli gibi PSU tartışıyorlardı.

Ancak uzun zamandır gündem hep siyaset. Zaten sevmiyorum siyaset iyice bıkkınlık geldi.
Ayrıca sıcak fırsatlar kısmı gerçekten size iyi indirimler yakalatabilir.

İhtiyacını gör çık, her yazılana takılma, doğru olan bilgiyi hissedersin al ve çık, fazla takılmaya gerek yok.
Profil ve konuların kalitesi iyice düştü çünkü, nerde eski DH :)

Burada ve orada takılıyorum, burada ilgimi çeken tüm konulara bakarken orada sadece 2.el :)

2.el kısmı burada canlı olmuş olsa oraya ihtiyaç duymazdım emin olabilirsiniz. :)

Orada fazla düzen olmadığı için, DH'ye üye olmadım :)
Burada da verilen cezaların, haddi hesabı yok. Orası ayrı... 😉

Güvenli ve köklü forumlardan birisi. Donanımla ilgili bir soru sorunca şanlıysan son derece bilgili arkadaşlardan yardım alabiliyorsun. Power Supply için oradan yardım almıştım. FSP marka +80 son derece kaliteli diyebileceğimiz modellere adamlar 10 üzerinden 4 puan veriyordu ve deli gibi PSU tartışıyorlardı.

Ancak uzun zamandır gündem hep siyaset. Zaten sevmiyorum siyaset iyice bıkkınlık geldi.
Ayrıca sıcak fırsatlar kısmı gerçekten size iyi indirimler yakalatabilir.
Bu konuda haklısınız. Ben de geçenlerde PSU hakkında tavsiye almak için konu açtım, pek bir cevap gelmedi ancak bilgili bir arkadaş yardımcı oldu. Örneğin Technopat'ta PSU Tier seviyeleri hakkında tartışmayı hiç görmedim yalan olmasın. Ancak oradaki arkadaş bana Tier seviyeleri ile ilgili seçim yapmak gerektiğinden bahsetti.
Eskiden daha güzel ve donanım konusunda daha aktifti DonanımHaber. Şimdilerde ise sadece siyaset dönüyor. Sıcak fırsatlar için takip ediyorum arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı